2777
2789
عنوان

دوست داشتن فقط به گفتنش نیست

158 بازدید | 26 پست

اینکهههه بخاطر تجربه ای که داشتم بخدا دوست داشتن به حرف نیست که طرف بگه دوست دارم و تموم بشه فقط در حد چت یا گفتن باشه دلتو به حرفاش خوش نکن خواهرممم باید ثابت کنه واست باید پای تک تک حرفاش وایسه 

دوست دارم اما نمیتونم باهات ازدواج کنم چون خانوادم نمیذاره دوست دارم اما مقصر تموم شدن رابطه تو بودی همش زره بخدا تا زمانی که کسی بهتون ثابت نکرده اصلا اعتماد نکنین

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

باید ثابت کنه!:)

تا زمانی که ثابت نکرده هیچکدوم از ابراز علاقه هاشو باور نکن طرف بعد یه هفته بخاطر حرف یه خرابه ولم کرده بعد دو سال اومدخ میگم من دوست داشتم دوسم داشتی؟ اگه دوسم نداشتی باید چاقو میکردی تو  شکمم فک کنم 

دوست داشتن اصلش عمل کردنه

وقتی به وظایف 

و قانون دوست داشتن عمل نکنی اون دیگه دوست داشتن نیست

صرفا خوشت اومده از طرف 

بعضیا دوست داشتن و عاشق شدن و خوش اومدن از کسی رو باهم اشتباه میگیرن

دقیقا همینطوره وقتی دوست داشتنش بهم ثایت شد ک اخلاق گندمو تحمل کرد هر غلطی کردم پام موند تو سختترین شرایط باهام موند هیچوقت تنهام نزاشت این ادم دقیقا همونی بود ک ی دخترو بخاطر چت توگروه دانشگاه ول کرد یا یکیو چون پدرش مخالف بود ول کرد و هیچ تلاشی نکرد برای داشتنش

ماهی ها گریه شان دیده نمی‌شود . . . ! گرگها خوابیدنشان ، عقابها سقوطشان و انسان ها درونشان . . .👌🏻

همش زر مفتهههههههه من نامزد قبلیم هی میگف دوست دارم تهش آنقدر پرو شد گف نمی‌نمیخوامت من زن باربی میخوام عملی میخوام نمیدونم درد ومرض میخوام بااینکه ننش روضه خون بود بیشرففففف همگی چادری به من میگف نه من زن داف میخواستم ال میخواستم نمیدونم چی میخواستم هیچ وقتتتتت اون صبحی که زنگ زد گف نمیخوامت میدونم توام خدایی داری ولی نمی‌نمیخوامت یادم نمیره هیج وقت اون شکستنم جلو بقیه یادم نمیره همین اول صبحی میگم بازم واگذارت کردم به خدا بااین حال شوهرم همه کس وکارش داف مانتویی اومد عاشق من چادری شد اونم ۶ماه بعد اون کثافت خودشم کشتتتتت رسما تابامن ازدواج کنه شب عقدمون یادمه دستمو بوسید گف بلاخره شد واقعا عشق واقعا باید واقعی باشه

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
همش زر مفتهههههههه من نامزد قبلیم هی میگف دوست دارم تهش آنقدر پرو شد گف نمی‌نمیخوامت من زن باربی میخ ...

میدونی چه کارم کرد نامزد سابق عنترمممم میدونیی حرف یه خرابه که دختر عمومه رو باور کرد منیکه پاک بودمو متهم کرد و ول کرد رفت باز بعد دو سال برگشته میگه مث تو پیدا نمیکنم اشغال باز میخوای آبروی منو جلو بقیع ببری عنتررر

2801