2777
2789

سرصبح چشام وانمیشع چه چیزامیخوان اوف همه بچه داری به کناراین مدرسه رفتنی هم به کنار😩😩😩

ماهدخت ونوردختم😍خدایادخترانم رو درزیرسایه الطاف ومحبتت محافظت بفرماامین🙏🙏

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

عوض اینکه به بچه یاد بدن چطور ایندشو بسازه یه مشت چرتو پرت تحویلش میدن و کارای چرتو پرتم ازش میخوان😊

بعد میشینن میگن وای چرا وضع بچه های الان اینه؟ 

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨ 
معلما هیچی اون مادرهای بیش فعالی که می ایستن تزیین حرفه ای میکنمو کجای دلم بذارم 🤣😂

من به زورپامیشم وای دلم میخوادخفه شون کنم 😩

معلما هیچی اون مادرهای بیش فعالی که می ایستن تزیین حرفه ای میکنمو کجای دلم بذارم 🤣😂

تزیین نکنن چیکار کنن؟ تا آخر عمر باید جواب بچه رو بدن که فلان روز خوراکی یا غذای من از همه زشت تر بود  😂😂😂

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇
چه غذایی رو میخوای تزیین کنی😄؟به چه مناسبت؟

هیچ مناسبتی تخم مرغ اب پزهمه بخورن 😐😐تزئینش چیه دیگه

ملت رو دیگه معلما خسته کردن جدیدن خیلی خانواده ها رو گذاشتن تو تنگنا تو خونه خودمون درس بدیم خودمون آموزش بدیم کتابا رو حل کنیم مشق و تمرین بنویسم اگه اینجور وقتش و سوادش رو داشتیم دیگه چرا میزاشتیم مدرسه؟؟؟ اگه پولشو داشتم معلم خصوصی میگرفتیم تو خونه.اینم از معلمای جدید نسل ما از این خبرا نبود اصلا خانواده ها سمت ما و کتابا نمیومدن

من میگم هیشکی تزیین نمیکنع ک بردار برو ظهر ک میاد دعوان ک همه تزیین کرده بودن بجز من 😐

ماهر دو افسرده ایم🥺من احساس میکنم اونی که تو دنبالش میگردی منم 🥺منم احساس میکنم اونی که من دنبالش میگردم تویی🥺

حالا یکی روز باشه عیب نداره 

اگر هرروزه است بی خیال 

همون ساندویجو بذار معلمشونم کم کم بی خیال میشه!

پسرم مهدمی رفت برنامه میدادن فلان غذا

روزهایی که غذاهایی بود پسرم نمی‌خوردغذایی دوست داشت راساندویج  میکردم توشو که نمیان ببینند

من میگم هیشکی تزیین نمیکنع ک بردار برو ظهر ک میاد دعوان ک همه تزیین کرده بودن بجز من 😐

مجبورم تزئین کنم خیرسرم بلدم نیستم🤣

2801