2777
2789
عنوان

خدایی سرصبح معلماچی میخوان غذاتزیین کنید😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3930 بازدید | 154 پست
حالا یکی روز باشه عیب نداره اگر هرروزه است بی خیال همون ساندویجو بذار معلمشونم کم کم بی خیال میشه!پس ...

نه مدرسه مثل پیش دبستانی نیس که بایدانجام بدی

ماهدخت ونوردختم😍خدایادخترانم رو درزیرسایه الطاف ومحبتت محافظت بفرماامین🙏🙏

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

معلما هیچی اون مادرهای بیش فعالی که می ایستن تزیین حرفه ای میکنمو کجای دلم بذارم 🤣😂

من همیشه چون شاغل بودم نمیرسیدم اینجور کارا رو انجام بدم یا با سختی انجام می‌دادم

بعد بچم میرفت مدرسه میگفت مامان چه تزئیناتی کرده بودن

کادر مدرسشونم کلی اذیت که چرا غذا خوب تزئین نکردی،کاردستی خوب درست نکردی

هیچ مناسبتی تخم مرغ اب پزهمه بخورن 😐😐تزئینش چیه دیگه

نه ب مناسبت روز جهانی تخم مرغ هست 😐دیگع تخم مرغ چیع ک روز جهانیم دارع آخع

ماهر دو افسرده ایم🥺من احساس میکنم اونی که تو دنبالش میگردی منم 🥺منم احساس میکنم اونی که من دنبالش میگردم تویی🥺
هیچ مناسبتی تخم مرغ اب پزهمه بخورن 😐😐تزئینش چیه دیگه

چی بگم🤭معلم بچه ی منم گفت بادکنک بخرید براشون منم یادم رفته حالا ناراحتشم که الان میره همه داره بچه ی من نداره🥲

تزیین نکنن چیکار کنن؟ تا آخر عمر باید جواب بچه رو بدن که فلان روز خوراکی یا غذای من از همه زشت تر بو ...

تزیین عادی اوکی ولی مگه میخوای بری مسابقات حرفه ای تزیین میکنی 🤣😂

منم نشستم بالاسر بچم که بفرستمش مدرسه،دلم نمیاد ییدارش کنم...چرا بچه به این کوچیکی این موقع باید بید ...

😐😐😐وای خوبه که من ده دقیقه به سرویسش بیدارمیکنم فوری راهیش میکنم بزابرن خونه درارامش باشه 🤣

مجبورم تزئین کنم خیرسرم بلدم نیستم🤣

منم بلد نیستم 🤣🤣🤣

ماهر دو افسرده ایم🥺من احساس میکنم اونی که تو دنبالش میگردی منم 🥺منم احساس میکنم اونی که من دنبالش میگردم تویی🥺
ملت رو دیگه معلما خسته کردن جدیدن خیلی خانواده ها رو گذاشتن تو تنگنا تو خونه خودمون درس بدیم خودمون ...

هممون اینطوری نیستیم که منم همه چی تو کلاس میگم خانواده ها میگن بلد نیستم که خونه نمیدم

چی بگم🤭معلم بچه ی منم گفت بادکنک بخرید براشون منم یادم رفته حالا ناراحتشم که الان میره همه داره بچه ...

سوپری هاکه بازن بگردیدونه بخربراش ببره 

تزیین عادی اوکی ولی مگه میخوای بری مسابقات حرفه ای تزیین میکنی 🤣😂

👌🏼😂

من خودمو نگفتم ها، من اصلا استعدادی توی تزیین ندارم 😂

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇
2801