2777
2789
عنوان

خانما بیایین خونریزی بعد رابطه

215 بازدید | 6 پست

خانما من دیروز و پریروز نزدیکی بدون جلوگیری داشتم پریروز چند قطره صورتی اومد با رگ خون دیروزم بعد رابطه از ترشح خونی اومد 

اینم بگم من 6 ماه پیش سونگرافی رحم شدم همچین سالم بود خداروشکر معاینه واژنم شدم گفت یک کوچولو قارچ دارم که پمادینا داد خوب شدم تو اقدامم هستم دیروز که انجام دادم تخمک گذاریم بود ینی از چی اینجور شدم ؟😶‍🌫️

خدایاااااا شکرت ❤️❤️❤️ خدا ی مهربانم تو بخشنده ای خدایاشکرت برای هر چی که تو زندگیم دادی هر لحظه شکر گذار تو هستم مهرباننننننننننن ترییییییننننن مهربانانننننننن❤️❤️❤️❤️✨✨✨✨✨✨😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰😍😍😍😍😍😍😍😍

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

زخم رحم نداری؟

من شنیدم زخم رحم بخاطر عفونت درمان نشده است آخه من این همه رعایت میکنم خدایی چرا باید بگیرم تازه دوروزه اینجور شدم ترشح خون میاد بعد رابطه دگ تموم

خدایاااااا شکرت ❤️❤️❤️ خدا ی مهربانم تو بخشنده ای خدایاشکرت برای هر چی که تو زندگیم دادی هر لحظه شکر گذار تو هستم مهرباننننننننننن ترییییییننننن مهربانانننننننن❤️❤️❤️❤️✨✨✨✨✨✨😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰😍😍😍😍😍😍😍😍
لانه گزینی ؟؟؟؟

ینی لانه گزینه ؟ من میگم وقت تخمک گذاریم انجام دادیم محکمم بود خدایی اینم ممکنه ؟ پریروزم خشک بودم بعد از رابطه ینی حدود 3 ساعت بعدش ی کوچولو ترشح به قرمزی میزد دیروزم ک اینطور 

ینی لانه گزینه ؟ من میگم وقت تخمک گذاریم انجام دادیم محکمم بود خدایی اینم ممکنه ؟ پریروزم خشک بودم ب ...

من تجربه ندارم ولی لانه گزینی جنین گاهی با ترشح خونی همراهه

ه‍واخواه توام جانا و میدانم که میدانیali❤️❤️❤️❤️
من تجربه ندارم ولی لانه گزینی جنین گاهی با ترشح خونی همراهه

انشالله