2777
2789
عنوان

بچها با شوهرم قهرم خواهرش دعوت کنم

300 بازدید | 30 پست

بچها از شانس گندم دیشب قهر کردیم و میدونم حالا حالاااا ها اشتی نمیکنیم بعد یه خواهر داره ی شهر دیگ زندگی میکنه اومده شهر ما من قصد داشتم امشب دعوتش کنم ولی چون قهریم میترسم واسمون حرف در بیاره چون خیلی روی رابطه ما تمرکز داره و اهل حاشیه درس کردنه . 

چ کنم؟ ما وقتی قهریم رسما با هم تو جنگیم حرف نمیزنیم و محل هم نمیدیم. 

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

دعوت نکن فعلا

میترسم بره و نتونم دعوتش کنم 

ی خواهر دیگه هم داره وقتی این خواهره میاد اونم میاد میمونه خو من خونه ی اون دعوت نمیشم زشت نیست دوتاشون خونه باباشون باشن من یکی رو دعوت کنم؟ 

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋
خب ب شوهرت بگو اگ میتونی خودتو تحمل کنی درس رفتار کنی خاهرتو دعوت کنم اگ ام نه بعدا از من گله نکن

اره بهش پیام بدم چطوره؟ 

عزیزم رویه زندگیتو عوض کن بذاز این تغییر شروع کننده ش تو باشی دیکه همیشگی‌میشه جلو دیگران قهرو بذارید کنار انگار هیچی نشده بعدش میتونی ادامه بدی به قهر...جلو خواهرش ب شوهرت محبت کن و حرف بزن 

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
میتونی آشتی کنی اونم دعوت کنی.میتونی هم دعوت نکنی ، خارشوهر ک فامیل حساب نمیشه🥵🤷‍♀️🥸

کاش میشد فامیل حساب نمیشد عرررر 😭😭😭😂😂😂 

اشتی نمیکنیم توپ هردومون پره 

دیشب شوهرم رسما رید به زندگی مون

عزیزم رویه زندگیتو عوض کن بذاز این تغییر شروع کننده ش تو باشی دیکه همیشگی‌میشه جلو دیگران قهرو بذاری ...

خیلی سخته 🥺 

اونم همراهی نمیکنه اصلا وقتی قهریم عین سگ میشه همه میفهمن 

ببین دعوت نکنی ی درده ولی بیاد و شوهرت بره تو قیافه صد درد

اخ گفتی ها 

میترسم باز دعوتش نکنم بعدا از توش حرف در بیاد رفتیم شهر نون خونه داداشم نخوردم همشون از عروسی به بعد دعوت کردم بجز این خواهره

خیلی سخته 🥺 اونم همراهی نمیکنه اصلا وقتی قهریم عین سگ میشه همه میفهمن

خب از اول عادت دادین همدیگه رو مام اینجوری بوذیم کم کم درست شدیم شمام میتونین شروغ کن دیگه بعدش شوهرت هربار جلو دیگران رعایت میکنخ

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2801