2777
2789

همه بهم میگن چرا نمیری والیبال دو ساله تیم ملی و...(بخاطر قدم) مثلا ی بار دکتره بهم میگفت من اگه قد تورو داشتم درس نمیخوندم میرفتم والیبال لژیونر میشدم و...چرا خودتو برای درس میکشی حیف تو نیست و..ولی من از اول علاقه ای به والیبال نداشتم یادمه تو مدرسه وقتی همه دخترا والیبال بازی میکردن من تنهایی با خودم فوتبال بازی می‌کردم  اما چون نزاشتن برم فوتبال دیگه آرزو و استعدامم رو کشتن (از طرفی تو ایران به فوتبال زنان زیاد بها نمیدن برای همین دیگه گذشتم ازش)

ی مدت خیلی کوتاه کیک بوکس رفتم و خیلی دوسش داشتم عالی بود ...

بعضیا میگن تکواندو هم خوبه درکل دوست دارم ی رشته ورزشی رو شروع کنم و حرفه ای ادامه بدم..

بنطرتون از بین 

والیبال 

کیک بوکس

و...کدوم بهتره؟ 

مثلا خیلی دوست داشتم کیک بوکس جزو رشته های المپیاد باشه برای ایران یعنی اونوقت حتما می‌رسیدم.

ورزش های دیگه ام اگه خوب هست پیشنهاد بدید

❗الان بدنسازی کار میکنم و میخوام در کنار بدنسازی ادامه بدم

لایک نکنید لطفااا‼️(کاربری دست سه نفره)

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

عزیزم بدنسازی اصلا برای خانم ها نیستباعث ترشح هورمون های مردانه میشه و به بدنت یه حالت مردونه میدهور ...

کی گفته عزیزم مربی مون ۱۵ سال بدنسازی کار میکنه اصلا ام مردونه نیست اونوقت باید این همه آدم که بدنسازی کار میکنن تو ایران و خارج از کشور بیچاره شده باشن دیگه😂

منم دوسش دارم ورزش خوبیه

چند ساله کار میکنید؟

حیف که تو المپیک نیست البته فقط برای ایران

من همش میگم با اینکه علاقه ندارم اما انقدر همه میگن شاید واقعا رفتم والیبال آدم موفقی شدم اینطوری همش ی حس بد میگیرم

کی گفته عزیزم مربی مون ۱۵ سال بدنسازی کار میکنه اصلا ام مردونه نیست اونوقت باید این همه آدم که بدنسا ...

خودت میدونی عزیزدلم.اما میتونی راجبش تحقیق کنی

من اینو از یه مربی خیلی حرفه ای تو ترکیه پرسیدم

خودت میدونی عزیزدلم.اما میتونی راجبش تحقیق کنیمن اینو از یه مربی خیلی حرفه ای تو ترکیه پرسیدم

من از ۱۲ سالگی تا الان که تقریبا نزدیک ۱۹ سالمه حرفه ای کار میکنم 

چرا شبیه مردا نشدم 😂

اشتباه بهتون گفتن ظاهرا

من از ۱۲ سالگی تا الان که تقریبا نزدیک ۱۹ سالمه حرفه ای کار میکنم چرا شبیه مردا نشدم 😂اشتباه بهتون ...

منظورم این نبود که شبیه مردها میشید

منظورم این بود که ظرافت زنانه رو از بین میبره

خودت میدونی عزیزدلم.اما میتونی راجبش تحقیق کنیمن اینو از یه مربی خیلی حرفه ای تو ترکیه پرسیدم

اشتباه میکردن

این همه آدم...

خود ترکیه خصوصا استانبول همه بدنسازی کار میکنن و به هیکلشون اهمیت میدن، کسی نره عجیبه بیشتر 

چند ساله کار میکنید؟حیف که تو المپیک نیست البته فقط برای ایرانمن همش میگم با اینکه علاقه ندارم اما ا ...

من 2 ساله کار میکنم

اهمیت نده بقیه چی میگن اونا نظر خودشون رو میگن تو برو دنبال علاقه خودت و کیک بوکسینگ هم خیلی خوبه

اما خب کسایی توی کیک بوکسینگ موفق هستن که خودشون برن هزینه کنن تو مسابقات خارج از کشور شرکت کنن و با کمپانی های مختلف کار کنن

منظورم این نبود که شبیه مردها میشیدمنظورم این بود که ظرافت زنانه رو از بین میبره

عزیزم ی سری حرکات برای باس*ن و سی*نه هستن کلا و اگه دقت کنی به اندام کسایی که خیلی وقته بدنسازی کار کردن چیزی که بیشتر از همه مشهوده همین سی*نه و با*سنه که خوش فرم شده اتفاقا اندامشون خیلی هم زیبا زنونه میشه

این تفکر کاملا اشتباهه 

2801