2777
2789

سلام دوستان 

من یه خرابکاری کردم 😔 

مادرشوهرمینا پانزده سال پیش برای همه پسراشون و عروساشون حج عمره ثبت نام کرده بودن من مراحلشو نمیدونستم یه کارت بانک ملت داشتم که سالها تو کیفم بود و تاریخشم باطل شده بود 

یه روز رفتم بانک گفتم آقا تو این حسای پوله اگر آره میخوام اونم گفت سه و سیصد توش پوله و مال حجه من که سر در نمیاوردم گفتم باشه بهم بده بعد که پولو گرفتم به یکی از دوستام گفتم گفت دیوانه اون چهل میلیون پولش بوده یا میتونستی بری یا اینکه بفروشیش 

امروز اسم شوهرم دراومده 

وایییی اگر بفهمه من چکار کردم خیلی بد میشه 

فکر کنم اون فیش و سوخت کردم 😭

حالا چکار کنم خیلی ناراحتم 

کسی چیزی در این مورد میدونه ؟

یعنی اسمم حذف شده ؟

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

نه شما فقط، سود پول رو برداشتی نوبتش محفوظه

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀

اون پول اصلی مسدود هست ، شما سود اون پول رو برداشت کردی

مبلغش هم ۸۰۰ هزار تومان هست و اینکه فقط سپرده نیست شما باید یه برگه که بهش میگن فیش عمره را داشته باشید. 

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود

نه عزیزم دوستت معلوماتش کامل نبوده

شما سود پول رو برداشتی حج محفوظه

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
نه عزیزم دوستت معلوماتش کامل نبودهشما سود پول رو برداشتی حج محفوظه

واقعا؟ خدا کنه ..اگر کارمند بانک حسابم رو بسته باشه چی ؟آخه گفتم کل پولی که تو این حسابه رو میخوام 😔 میشه حساب فیش حج رو همینجوری بست ؟

اون پول اصلی مسدود هست ، شما سود اون پول رو برداشت کردیمبلغش هم ۸۰۰ هزار تومان هست و اینکه فقط سپرده ...

میشه بیشتر توضیح بدید؟ یعنی اون ۸۰۰ هزار تومن مسدوده؟ یعنی من برم بانک و بگم میخوام این حساب رو ببندم همینجوری نمیشه؟