2777
2789
عنوان

میشه یه چیزی بگم ولی مسخره نکنید من رو

| مشاهده متن کامل بحث + 6234 بازدید | 83 پست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

منم هر سری از کسی تعریف بشنوم، وقتی تشکر میکنم بهش میگم

ممنون به تعریفت احتیاج داشتم. اعتماد بنفسمم خوبه ولی خب به اعتماد بقیه هم  احتیاج داریم ما آدما  

با دوستان نازنین زیر ۲۵ سال مایل به گفتگو نیستم اگه ندانسته وارد صحبت شدم خودتون بمن اطلاع بدید. 

خیلی راحت از کنار عزیزانتون رد نشید هر روز پدرو مادرتون را سیر نگاه کنید ببوسیدشون فرزندانتون را ببوسید.  چقدر ثانیه به ثانیه کنار عزیزانتون باشید ارزشمند است

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید
عزیزم 🥺🫀کاش نسل آدمای مهربونیت مثل تو بیشتر شه اینجوری دنیا جای قشنگ تریه 🌏✨ خیلی خوبه که یاد آور ...

خیلی کاشکی بفهمن آدم ها که با حرف هاشون تو حال خوب یا بد بقیه شریک هستن یکی با حرف هاش رفتار هاش چند وقتی هست که باعث حال بدم هست ولی که کنم خیلی دوسش دارم َ😔🥲

2801