2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

چقدر از این ویژگی پاییز بدم میاد...🥴

با لایک  و   ریپ هیچ مشکلی ندارم تا جایی ک میتونی بلایک و بریپ. کاربر نه جدید نه قدیم. جزو تعلیق شده ها نیستم. حامی حقوق حیوانات  .نام کاربریم «مستوک» اسم مستعار یک شخص خاص ک دیگه نیست. با من دعوا نکنید بچه خوبی هستم.سایت خنده داری تاسیس کردید تشکر. کاربری هم دست هزار و سیصد نفر هست تو هم خواستی بیا بهت قرض بدم. الکی گفتم جدی نگیر کاربریم مال خودمه به هیچکی نمیدمش.حالا گزینه بستن رو بزن تموم شد  
منممم ادم‌دلتنگی میگیرهقبلاما مجرد بودم پاییز و دوست داشتمالان متاهلم تنهام پاییز طاقتم نمیاد🤨

از وقتی دنیا اومدم تا الان از تنها این ویژگی فصل سرد بدم میاد خیلی دلتنگی و مزخرفی داره بی دلیل دل ادم میگیره قبلا فکر میکردم فقط من اینطوریم بعد دیدم ن عادیع😂😶

با لایک  و   ریپ هیچ مشکلی ندارم تا جایی ک میتونی بلایک و بریپ. کاربر نه جدید نه قدیم. جزو تعلیق شده ها نیستم. حامی حقوق حیوانات  .نام کاربریم «مستوک» اسم مستعار یک شخص خاص ک دیگه نیست. با من دعوا نکنید بچه خوبی هستم.سایت خنده داری تاسیس کردید تشکر. کاربری هم دست هزار و سیصد نفر هست تو هم خواستی بیا بهت قرض بدم. الکی گفتم جدی نگیر کاربریم مال خودمه به هیچکی نمیدمش.حالا گزینه بستن رو بزن تموم شد  
از وقتی دنیا اومدم تا الان از تنها این ویژگی فصل سرد بدم میاد خیلی دلتنگی و مزخرفی داره بی دلیل دل ا ...

اره خخخ بعد میای عادت کنی

اخرای اسفند و اوایل فروردینم اینجوری میشم😥

2801