2777
2789

پسر و دختر رئیس کارخونه دار انقدر خوش برخورد بودن باهام دختره برام شکلات و شیرینی اورد  هی میگفت چرا نمیخوری  با اینکه خارج درس خوندن و پولدارن 

بعد تو دانشگاه همکلاسیای من یه سلام به همدیگه نمیدن و خودشونو میگیرن که انگار اسمون باز شده اینا افتادن زمین 

فقط موقعی که جزوه میخوان میان طرف ادم  

د

بگی حال نمیکنم باهات و تعلیقت میکنم برای  من قابل درک تر از بهانه های الکیه

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اینایی که تازه ب دوران رسیده هستن همه رو از بالا نگاه می کنن و ریز می بینن،اما اونایی ک اصالت دارن همه جا با وقار و متانت رفتار می کنن...

بعدشم میگن :درخت هر چه پربارتر افتاده تر

وقتی ادم مطمئنه ک جایگاهش خیلی بالاتر از بقیس، و میدونه ک بقیه هم میدونن خیالش راحته و ارامش داره او ...

من دو تا دانشگاه عوض کردم تو این یکی خیلی خودشونو میگیرن و خاله زنگ هستن 

ب عکس دانشگاه قبلیه همه با هم صمیمی و دوست بودن کسی خودشو نمیگرفت

بگی حال نمیکنم باهات و تعلیقت میکنم برای  من قابل درک تر از بهانه های الکیه
وقتی ادم مطمئنه ک جایگاهش خیلی بالاتر از بقیس، و میدونه ک بقیه هم میدونن خیالش راحته و ارامش داره او ...

از تحلیلت خوشم اومد

رسیدی تاپیک آخرم بیا نظر بده لطفاً 

لطفاً زیر 22 سال در تاپیکهای من شرکت نکنند، با تشکر. چون تجربه هاشون کاملا متفاوته.                وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
2801