2777
2789

چن روز پیش دیدم این نامه رو 

امیدوارم درست باشه

▪️عاشق نجوم و ماورام▪️خوفناک تر از ماورا و طبیعت نداریم ، چرا ؟ چون ماورا رو ذهن ما رقم میزنه ! یک روز همه راز ها باید فاش بشه ، دنیا یه پشت پرده داره❕️اعداد بزرگترین نشونه ها هستن و عجیب ترین کد ها ... ساعت رند ، عدد ۷ و هر دم و بازدم! 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

ینی میخواد بگه ظرفیتارو بردن بالا؟برا همه رشته ها یا فقز رشته های پزشکی؟

مثلا رشته هایی مثل اتاق عمل..مامایی این چیزا آزاد یا ملی حالا هرچی ایناام ظرفیتاشون میره بالا؟

اگ کسی خبر داره بهم بگه اینو 

امر به معروفم نکن،معروف من چشمان توست💜💫
راجب چیه میشه بیشتر توضیح بدی بهم

کسایی ک پشت کنکور بودن و ۴۰۳ کنکور دادن رتبشون اگه زیر ۱۰ هزار باشه ظرفیت ویژه محسوب میشه براشون فرضا علاوه بر ظرفیت خوده دانشگاه واسه ۴۰۲ ای هام ظرفیت جدا گذاشتن ک حق ۴۰۳ ای ها خورده نشه 

حالا معلوم نیست درسته یا ن 

▪️عاشق نجوم و ماورام▪️خوفناک تر از ماورا و طبیعت نداریم ، چرا ؟ چون ماورا رو ذهن ما رقم میزنه ! یک روز همه راز ها باید فاش بشه ، دنیا یه پشت پرده داره❕️اعداد بزرگترین نشونه ها هستن و عجیب ترین کد ها ... ساعت رند ، عدد ۷ و هر دم و بازدم! 
ینی میخواد بگه ظرفیتارو بردن بالا؟برا همه رشته ها یا فقز رشته های پزشکی؟مثلا رشته هایی مثل اتاق عمل. ...

اگر ظرفیت سه رشته بره بالا قاعدتا رو رشته های بعدش هم تاثیر میزاره فقط دعا کنید ۱۴۰۲ ای های تراز سیوی رو جدا کنن .

منم واقعا دلم گرفته امسال منطقه دو واقعا افتضاح رتبه داد

کلا رتبه ها افتضاح بود 

دوبل شد رتبه ها 

گفته برا زیر ۱۰۰۰۰؟؟ای من چرا نفهمیدم

اره 

کسایی ک پشت کنکور بودن و ۴۰۳ کنکور دادن رتبشون اگه زیر ۱۰ هزار باشه ظرفیت ویژه محسوب میشه براشون فرض ...

اهااا مرسی

هرکی امضامو دید بهم یادآوری کنه که تو قرار شد از صفر شروع کنی و گذشته و ادماشو فراموش کنی
اگر ظرفیت سه رشته بره بالا قاعدتا رو رشته های بعدش هم تاثیر میزاره فقط دعا کنید ۱۴۰۲ ای های تراز سیو ...

کلش همش خوبه دوهزار نفر باشن بازم با این گندی که به رتبه ها زدن تاثیری نداره برای جبرانش

واقعیه؟الان خودت سیوی هستی؟

نه من امسال محصل بودم و با تراز کل ۹۰۰۰ رتبه منطقه دو ام شده ۷۰۰۰ حتی تعهدی هم نمیارم‌.امیدوارم راست باشه اینو مشاورا گذاشتن و از دانشگاه هم بچه ها پرسیدن گفتن اره نامه دریافت‌ کردیم ‌.امیدوارم خدا بهم رحم کنه و راست باشه

2801