2777
2789

نزدیک ۴ ساله تو عقدم

پدر همسرم تو جواب بی ادبی دخترش که بهش فحش داده بود گفت فلانی هاتن مادر منم شامل همونا میشد منم بهم برخورد ولی چیزی نگفتم اونجا

ولی از همون روز به بعد نرفتم خونه شون به همسرمم گفتم که ناراحت شدم به مامانم توهین شده لطفا حرفمو بهشون برسون وبگو که من ناراحت شدم ودوست ندارم حرمتا شکسته بشه و رو ها به روی هم باز بشه 

همسرم گفت باشه

منتها چند روز پیش متوجه شدم همسرم حرفمو واضح نرسونده وگفته که من ازدست خواهرشوهرم ناراحتم

(بعد ازاونورم بخاطر بلاتکلیفی دوران عقد به مسرم گفتم تا تکلیفمو مشخص نکنید من نمیام خونه تون منتها تکلیف منو باید همسرم روشن کنه کاری به خانواده اش نداره توقعی ندارم ازشون)

خلاصه  یه چند روز که عصبانیت وناراحتیم کمتر شد وفهمیدم شوهرمم درست حرفمو نشنیده گفتم ولش این بارم سعی میکنم فراموش کنم و...

ولی دو روز پیش همسرم به مادرش گفته بود  اصل حرف منو

ولی تو این مدت یه بارم خودشون زنگ نزدن

فقط پریشب همسرم زنگ زده بود مادر شوهرم فهمید با من داره حرف میزنه گفت بده منم صحبت کنم باهم حرف زدیم وفقط احوال پرسی کردیم

الان چیکار کنم برم خونه شون یا نرم

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

همسرم نشنیده نه اشتباه تایپی بود نرسونده✅️

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

برو

یه جوری نیست هم قهر کردم نرفتم حالا بعد مدتی برم؟

عزیزم من نفهمیدم پدر شوهرتون چی ب مادرتون گفته ؟

خواهرم شوهرم یه فحش داد به پدرش 

پدرشم برگشت بهش گفت فلانی هاتن

عروسیتون

به همسرم گفتم تا تکلیفمو روشن نکردی نمیام

هنوزم هیچ اقدامی نکردن

فلانی هاتن یعنی چی؟

کسایی رو میگفت که مادر من جز هموناست

نسبتای فامیلی

اولا تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن بعد هم پدر همسرت جواب دخترش داده گل اون وسط از قصد نیومده یه چیز بگه که به مادر تو برگرده . شاید از دهنش در رفته 

خودت میگی چهار ساله عقدی وقتی در این چهار سال اولین باره اینجوری شده پس حواسش نبوده فقط اون لحظه خواسته یه چیز به دخترش بگه.

2801