2777
2789

من جدیدا خیلی خواب مامان خدابیامورزم رو میبینم البته تو خوابم هم مامان خدابیامورزم هست هم خواهرم که فوت شده الان چند بار خوابشونو میبینم …

باردارم… دیشب خواب دیدم رفتم خونه مامانم (مامانم فوت شده) دیدم رو سکو یعالمه خرمای سیاه بسته بندی شده هست من به مامانم گفتم مامان چرا انقد خرما خریدی مامانم گفت اخه دیروز  خانمای فامیل اینجا بودن(مامانم تو زمان حیاتش دورهمی خانمانه داشت که هر ماه خونه یکی دعوت میشدن)منم خیلی دلم خواست که خرما رو بخورم رفتم سریدونه از بسته بندی رو باز کردم و خرما رو خوردم خواستم ببینم تعبیرش چیه و آیا به جنسیت بچه ام ربط داره یانه؟ 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

به جنسیت که نه ربط نداره

ولی کلا شنیدم بهره ی مرده خوب هست یعنی هر چی که مرده داخل خواب بهت بده خوبه 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن

جنسیت چیه اخه 

پاشو برو یه بسته خرما بخر خیرات کن براش

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍
چرا هرکی خواب میبینه و حاملس فکر می کنه به جنسیت بچش ربط داره!!!!!

چون ربط داره

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

خدا رحمت کنه،مرده تو خواب چیزی بهت بده خوب هست،یه کارتون خرما خیرات کن،فک نکنم ربطی به بچه داسته باشه اونا خوشحال هستن بارداری 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز🙏
روحشون شاد باشهبراشون خیرات کنهرچی که هست خوشی و شیرینی میاره به زندگیتون🌸

ممنون عزیزم حتما همینکارو میکنم اتفاقا تاریخ فوتش همین چند روز پیش بود که خیرات دادیم چون باردارم انگار دلش پیش منه تو خوابم همیشه هست

2801