2777
2789

🌸💚صلوات یادت نره💚🌸

هر وقت خواستی بگو به نیت حاجت،آرامش و سلامتیت صلوات بفرستم🥰😍♥️ نی نی سایت دوست دارم به خاطر وجود کاربرای بامرام و معرفتش که کنارشون دلخوشم🌷🌷🌷🌷🌷🌷😘😘

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

میشه به نیت شغل همسرم برام سوره نصر رو بخونید ممنون میشم

باشه عزیزم میخونم🌸

هر وقت خواستی بگو به نیت حاجت،آرامش و سلامتیت صلوات بفرستم🥰😍♥️ نی نی سایت دوست دارم به خاطر وجود کاربرای بامرام و معرفتش که کنارشون دلخوشم🌷🌷🌷🌷🌷🌷😘😘

چه جالب  ۳۱ هفته هستم درد دارم  به نیت خوب می گیرم  عزیزم  برای من بخوند دعا در حق کسی دیگه می گیره منم برای همه می خونم  بچم سالم به دنیا بیاد برای منم مشکلی پیش نیاد درد و بلا ازخانوادم دور باشه

چه جالب ۳۱ هفته هستم درد دارم به نیت خوب می گیرم عزیزم برای من بخوند دعا در حق کسی دیگه می گیره ...

میخونم برات عزیزم💚🤲♥️

ظهور امام مهربونی ها امام زمان 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به بحق عمه سادات حضرت زینب کبری س

اگه بی دلیل لایکتون کردم یعنی یا براتون صلوات فرستادم یا دعاتون کردم😊                                                              التماس دعای فرج اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به ❤️