2777
2789
عنوان

نمی‌دونم جواب خواستگارمو چی بدممم

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 31 پست

با درامد زیر ۲۰بخدا سختت میشه چونکه حساب کن یه کرم پودر ۱۵۰۰هست دیگه بقیه اش رو خودت میدونی برا لاغری هم میتونی ببری پیش دکتر تغذیه الان خواهرزاده رفته تو ۱ماه ۵کیلو چاق شده 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

نه وضع مالیشون زیاد خوب نیس خودش فقط ماشین داره پس انداز خاصیم ندارع

ماشینش چیه

حقوقش دورو بر ۱۵ تا ۲۰ باشه خوبه البته باتوجه به ابن کجا گیخوان زندگی کنین یجوری باشه که اگه خواستین پول اجاره بدین به دخل و خرجتون  بخوره و کم نیارید

ببین فرض کن شرایطش همینه اصلا تغیی  نمیکنه

درامدش همین می مونه

همین جوری لاغر میمونه و خونه اجاره یا رعن

با این شرایط قبولش داری اوکی بده ولی به حساب این که مثلا اره بعدا جاق میشه و شرایطش رو عوض میکنم نه به اینا فکر نکن چون شاید اصلا عوض نشه شرایطش

24 به دلم یکم نشسته البته رفتار خوشش ولی لاغریش واقعا رو مخمه

❌️اینو از منی بشنو که ۱۰ ساله ازدواج کرده

اشتباه منو نکن،اگه ظاهرش به دلت نیست هررررگز ازدواج نکن چون شاید عادی بشه ولی تاآخر عمرت اذیتت میکنه

وضع مالی خیلی مهمه،  اما باید ببینی جنم دارعه که اوضاع مالیش خوب کنه یانه... یا از اوناست که هی ولخرجی میکنع بعد چندسال از عمرت میبینی هیچی ندارعه.... کارش مهمه... بیمه حتما داشته باشه.. ... لاغر باشه مگه چیه (تازعه کمترکسی روش زوم میکنه).. ااخلاقشم خوب بسنج... خیلی زود عقدنکن.... موادی یاقرصی نباشه... خانوادشم از لحاظ مالی بسنج... والبته ببین روابطشون چطورعه. بزرگتروکوچیکتر حالیش میشه یانه

برام دعاکنید برای زندگیم.....    از خدامیخوام تو لحظه های غیر ممکن شادتون  کنه... 

اولین شرط برای اینکه بخوای پاسخ مثبت بدی به خواستگار اینه که از نظر جنسی برات جاذبه داشته باشه. اگه نداره نه خودت رو اذیت کن نه اون بنده خدا رو.

لطفا خواهشا ملتمسانه ازتون می خوام افراد زیر 25 سال توی تاپیک های من نظر ندن. من اینجا دنبال تجربیات افراد باتجربه هستم نه حرفای هیجانی و هورمونی.
حالا خاستگار من خونه و ماشین و زمین داره خونوادم گیر دادن کارمند نیست

وای اصلا خانواده های ایرانی رو درک نمیکنم! من الان کارمندم شوهرم هم کارمنده بجز اینکه تمام عمرمون رو داریم واسه بقیه کار میکنیم و بخور نمیر میذارن کف دستمون هیچ خیری ندیدیم. شغل خواستگارت چیه عزیزم؟

لطفا خواهشا ملتمسانه ازتون می خوام افراد زیر 25 سال توی تاپیک های من نظر ندن. من اینجا دنبال تجربیات افراد باتجربه هستم نه حرفای هیجانی و هورمونی.
وای اصلا خانواده های ایرانی رو درک نمیکنم! من الان کارمندم شوهرم هم کارمنده بجز اینکه تمام عمرمون رو ...

شغلش آزاده مغازه ی لوازم ماشین داره تمام چیزایی هم که داره با پول زحمت خودش خریده و ماهی 10تومن هم کمک مادرش میکنه خیلی خوش قلب و مهربونه

2801