2777
2789

انگار خدا یه حس قدرت عجیب بهم داده

هیچوقت حسم بهم دروغ نمیگه

نمیدونم چکار کنم ک بتونم حس خوبو مثبتمو نسبت ب خودمو زندگیم قوی کنم

خواهرای گلم امیدوارم هرجای دنیا خدای نکرده اگه به مشکل برخوردین خدا همون لحظه نوره رحمتشو نشونتون بده توروخدا برای حل شدن مشکلم برام صلوات بفرستید خواهش میکنم انشاالله بیام این امضامو تغیر بدم و بنویسم مشکلم حل شد با توکل بخدا و توسل به ۱۴معصوم

خخخخ تبلیغ زیر پوستی حس ششم😆

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

منم همینجورم

بخدا هر حسی بهم دست میده دقیقا همون اتفاق میفته

هرچیزی رو احساس میکنم همون میشه

خواهرای گلم امیدوارم هرجای دنیا خدای نکرده اگه به مشکل برخوردین خدا همون لحظه نوره رحمتشو نشونتون بده توروخدا برای حل شدن مشکلم برام صلوات بفرستید خواهش میکنم انشاالله بیام این امضامو تغیر بدم و بنویسم مشکلم حل شد با توکل بخدا و توسل به ۱۴معصوم
دقیقا منم همینجوریم حسم قویه

تو زندگیم پیش نیامده حسم بهم دروغ بگه

بنظرم خدا این نعمتو ب هرکسی نمیده

من حتی متوجه میشم کی ازم بدش میاد کی خوشش میاد بدون ردو بدل شدن حرف وسخنی . .خیلی چیز عجیب و خوبیه

آره آره دقیقا

ولی من افکار منفیم یخرده زیاده

اگرکوچکترین افکار مثبتی داشته باشم

سریع تاثیر خودشو میزاره

2801