2777
2789
عنوان

کسی هست ک آب خونش واحدی باشه

72 بازدید | 15 پست

ن مستقل؟

سوال دارم 

ی دختر فروردینی مهربون ولی مغرور 😍 ممکنه اختلاف نظر داشته باشیم اما دشمن همدیگه نیستیم🙂 اگه با نظرم مخالفی ریپلای کن اما مودبانه بحث کن مرسی 🙏🌷(امضامو عوض کردم چون اون کسی که باعث امضای قبلیم بود رو فراموش کردم و 

بله

ما

عاشق شده‌ام.شکست خورده‌ام. پیروز شده‌ام.اشتباه کرده‌ام.انتقام گرفته‌ام. تحقیر شده‌ام. دوست داشته شده‌ام.به من عشق ورزیده‌اند. زیرابم را زده‌اند. از کار بی‌کار شده‌ام.دستم را گرفته‌اند. سفر کرده‌ام. وحشت کرده‌ام.از ته دل خندیده‌ام.شهری را که دوست داشتم ببینم دیده‌ام. دیوانه‌وار رقصیده‌ام. خدا را گم کرده‌ام. خدا را دوباره پیدا کرده‌ام.سقوط کرده‌ام. در منجلاب دست و پا زده‌ام.نفرت ورزیده‌ام. از خودم متنفر شده‌ام. خودم را دوست داشته‌ام.برای درست کردن اشتباهاتم از جا بلند شده‌ام. برای ادامه‌ی یک زندگی جنگیده‌ام.نفرت‌هایم فروکش کرده‌اند.کتاب خوانده‌ام. فیلم دیده‌ام.فریاد زده‌ام.گریه کرده‌ام. دوست داشته‌ام تا ابد جاودانه بمانم. کسانی از دیدنم هیجان زده شده‌اند. کسی دوست داشته سرم از بدنم جدا شود. مسیرم را پیدا کرده‌ام. بدنم را به سبک خودم دوست داشته‌ام.هورمون‌های مادرانه‌ام فعال شده‌اند.عقل و منطقم غالب شده است.نگذاشته‌ام شکستم را ببینند.و در تمام این مسیر شبیه هیچکسی نبوده‌ام و چیست زندگی جز همه‌ی اینها... 🍂🔮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبض آب چجوری تقسیم میشه براساس نفرات یا واحدها؟

و اگ یکی خ پرمصرف باشه بقیه عادی قبض جریمه میخوره یا ن 

چون تعداد طبقات زیاده جریمه نداره؟

ی دختر فروردینی مهربون ولی مغرور 😍 ممکنه اختلاف نظر داشته باشیم اما دشمن همدیگه نیستیم🙂 اگه با نظرم مخالفی ریپلای کن اما مودبانه بحث کن مرسی 🙏🌷(امضامو عوض کردم چون اون کسی که باعث امضای قبلیم بود رو فراموش کردم و 
پشت فرمونم

پیام دادن خطرناکه ک 

اره ما کلا سه واحد همش یکیه

چجوری تقسیم میشه عزیزم 

قبض آب چجوری تقسیم میشه براساس نفرات یا واحدها؟و اگ یکی خ پرمصرف باشه بقیه عادی قبض جریمه میخوره یا ...

شرکت آب که کار ب نفرات شما نداره.جریمه میخوره.

تقسیم بندی هم عرفی هست.

شرکت آب که کار ب نفرات شما نداره.جریمه میخوره.تقسیم بندی هم عرفی هست.

خب کسی ک مثلا خانوادش ۸نفره هست یا واحدی و طبقات ۶تاست معلومه بیشتر مصرف میکنه تا یک نفر ک تنهاست 

ب شرکت ربطی ندارد.بین واحد ها باید حل و فصل بشه

ن متوجه سوالم نشدین 

میگم اگ یکی از همسایه ها پرمصرف باشه ۵تا همسایه دیگ معمولی باشن قبض آب زیادتر بیاد بخاطر زیاد اومدن بازم جریمه میزنه خود شرکت آب یا ن 

میگ چون تعداد واحدها بالاست جریمه نمیشه ؟

چون از ی حد نصابی ب بعد جریمه میزنن

2801