2777
2789
عنوان

بریدم بخدا بخاطر با خانوادم دعوا کردم گریه کردم داشتم میلرزیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 24 پست
۲۳ در آستانه ۲۴

وا تو از منم سنت کمتره

من هنوز داذم درس میخونم خاهر تو کجات پیره؟!

همسایه ی ما بچش از من بزرگتر بود رفت گواهینامه گرفت

نذار این حرفا اعتماد ب نفستو بگیره

مدام وقتی حوصلشو داره اصرار کن برای کلاس

تاريك انديشان هميشه سعى مى كنندزنان را در «سياهى» نگه دارند؛آنها از روشن شدن ذهن زن مى ترسند !چون خوب ميدانند اگر زن بداند،به فرزندانش هم ياد ميدهد !
۷ ساله ازش میخوام نمیزاره

تو دور و برش کسی نیست حرفشو گوش بده ب اون بگی ب شوهرت بگه؟!

تاريك انديشان هميشه سعى مى كنندزنان را در «سياهى» نگه دارند؛آنها از روشن شدن ذهن زن مى ترسند !چون خوب ميدانند اگر زن بداند،به فرزندانش هم ياد ميدهد !

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

میشه درخواستم رو قبول کنی کار واجب دارم

الان شما چه کار واجبی با این بنده خدا داری دقیقا😑

کار واجبتو همینجا بهش بگو خب برادره من

خدایا خودمو به خودت میسپارم🦋💙کاربری دست ۲ نفره👭🏻

سلام 

من مدتهاست فقط تاپیک ها را میخونم ولی عضو نبودم الان فقط واسه جواب دادن به شما عضو شدم .

خواهر عزیزم شما واسه دل خودت میخوای پیشرفت کنی یا نظر دیگران؟چون نظر خانواده آن را نمیتونی عوض کنی به جای این حرفا و نمک به زخم خودت پاشیدن بشین درست و حسابی نقاط قوت و ضعفت را بنویس 

اینم فکر نکن هر کی درس خوند یا گواهینامه داشت موفقه بقیه نه ،موفقیت اصلی حال خوب خودته .

من خودم را با خواهرزاده ام که ۳ سال ازم کوچیکتره مقایسه میکردم که چند تا بچه داره زندگی موفق داره فلان ...

حالم کلی بد بود الآنم که میگم دارم سعی میکنم بهتر بشم 

ببخشید زیاد حرف میزنم ولی خواهرانه است بخون .

من ۳۳ سالمه تازه بچه دومم را باردارم همین امسال گواهینامه گرفتم چون مشکل روحی داشتم و نمی‌تونستم پشت ماشین بشینم تازه الانم فقط گواهینامه دارم ماشین که جراتش را ندارم بردارم ولی اینا هیچ کدوم نشون نمیده من از بقیه عقب افتادم من واسه خودم زندگی میکنم .

تازه شما که سنت خیییلی کمه.

شما با همین اینترنت میتونی کلی آموزش ببینی و درس بخونی لازم هم نیست کسی بفهمه از سایت فرادرس ،مکتب خونه و ... آموزشهای رایگان ببین .

ذوق یادگیری و پیشرفت بعد یک مدت توی حرف زدنت و رفتارت مشخص میشه اونوقت میتونی به همسرت نشون بدی و بخوای همراهیت کنه آنلاین بخونی و کار یاد بگیری .تا دانشگاهشم الان غیر حضوری شده که واسه خانمهای خانه دار خیلی راحت تره