2777
2789

من تازه ثبت نام کردم دانشگاه 

شوهرمم میگه بچه بیاریم خودمم دوست دارم البته ولی نگرانم 

۴ سال فقط برای لیسانسم میره 

البته اگر نخوام ارشد بگیرم

به نظرتون میشه بین درس ادم بچه بیاره؟

از اون طرف فقط بحث درس و دانشگاه نیست

بعد از درس برم سرکار یعنی مدرسه یا مهد و…

به نظرتون میشه؟ کسی از شما تو این شرایط بوده؟

میترسم بین درس و. کار نتونم مادر خوبی باشم😢

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
بله خیلی سخته مخصوصا اگه کمک نداشته باشی

همسرمم دانشجوعه سنش کم نیست اما داره هنوز درس میخونه 

یعنی عملا نمیتونه همسرم اونقدر کمکم باشه 

مادرم و خواهرشوهرم هستن میگن کمک میکنیم اما بازم میترسم

اگه پیام نور میری خیلی سخت نیست

عاشق شده‌ام.شکست خورده‌ام. پیروز شده‌ام.اشتباه کرده‌ام.انتقام گرفته‌ام. تحقیر شده‌ام. دوست داشته شده‌ام.به من عشق ورزیده‌اند. زیرابم را زده‌اند. از کار بی‌کار شده‌ام.دستم را گرفته‌اند. سفر کرده‌ام. وحشت کرده‌ام.از ته دل خندیده‌ام.شهری را که دوست داشتم ببینم دیده‌ام. دیوانه‌وار رقصیده‌ام. خدا را گم کرده‌ام. خدا را دوباره پیدا کرده‌ام.سقوط کرده‌ام. در منجلاب دست و پا زده‌ام.نفرت ورزیده‌ام. از خودم متنفر شده‌ام. خودم را دوست داشته‌ام.برای درست کردن اشتباهاتم از جا بلند شده‌ام. برای ادامه‌ی یک زندگی جنگیده‌ام.نفرت‌هایم فروکش کرده‌اند.کتاب خوانده‌ام. فیلم دیده‌ام.فریاد زده‌ام.گریه کرده‌ام. دوست داشته‌ام تا ابد جاودانه بمانم. کسانی از دیدنم هیجان زده شده‌اند. کسی دوست داشته سرم از بدنم جدا شود. مسیرم را پیدا کرده‌ام. بدنم را به سبک خودم دوست داشته‌ام.هورمون‌های مادرانه‌ام فعال شده‌اند.عقل و منطقم غالب شده است.نگذاشته‌ام شکستم را ببینند.و در تمام این مسیر شبیه هیچکسی نبوده‌ام و چیست زندگی جز همه‌ی اینها... 🍂🔮

هم میشه هم نمیشه اگه به امید دیگران میاری بهتره نیاری 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بزار حداقل ترم اخر دانشگات

بعدم یه سال دیرتر واسه ارشد اقدام کن

اگه کسی باشه بچتو نگهداره که واسه سرکار رفتن مشکلی نداری

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ❤

شدن ک میشه ولی زجر اصلی رو اون بچه میکشه مث دختر داداشم ک از ۴ ماهگی رفت مهد .. و تا الان ک ۱۵ سالشه هرگز نتونسته مث بقیه بچه ها اونجوری صمیمی باشه با مامانش .. کلا ساکت و کم حرفه همیشه تو لاک خودشه .. مثلا یادمه ۵ سالش بود ماهی عیدش مرد بعد زن داداشم مونده بود ک چجوری بهش بگه ک ناراحت نشه ولی وقتی فهمیدی ریلکس بود گفت بندازش جلو گربه تا بخورش .. کلا انگار هیچ احساساتی نداره .. یادمه ۶ ماهش بود یبار من رفتم از مهد بیارمش انقدر بال بال میزد از خوشحالی جیگرم کباب شد براش همیشه حلو رومه چهرش

قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
بنظر خودت دیگه نایی برات میمونه بچتو بعد خستگی و این همه بدو بدو تحمل کنی؟گناه داره ب مادر و مراقبت ...

از همین میترسم میگم گناه داره 

از ی طرف میگم بیخیال سم نرم اما همه میگن رشته سختی نیست بخون پس اینهمه معلم شدن بچه داشتن چیکار‌کردن

2801