2777
2789
عنوان

قهر کردم اومدم خونه بابام

1805 بازدید | 98 پست

متاهلم ۱۸سالمه ۶ ساله عروسی کردم به زور پدر و مادرم ازدواج کردم .

من از دوران نامزدی با شوهرم بحث دارم و این ۶ساله همچنان ادامه داره .

دوران نامزدی به خاطر تفاهم نداشتن و بحثای الکی کارمون تا دادگاه کشید اما باز بهم برگشتیم . گفتم بعد عروسی اوک میشه . 

هستین تا بقیشو بگم ؟

راهنماییم کنید لطفا  

گفتم بعد ازعروسی اوک میشه . عروسی کردیم و ۱سال اول خوب بودیم . شوهرم خیلی دیر از سرکار میاد . کارش ازاده و اختیار کار با خودشه . اما ساعت ۹میرسه خونه . به خونه و زندگی و ماشین اهمیت انچنانی نمیده . من از جیبش تریاک و شیشه و متادون پیدا کردم اما هر دفعه حاشا کرده .من دوسری قهر کردم رفتم خونه پدرم که باید بیاد ازمایش بده . اما ازمایش نداده بهونشم این بوده که تو به من تهمت میزنی . اما به گوش پدرم رسیده که ۷ساا اعتیاد داشته ترک کرده . از اون روز که اینو شنیدم شکم ۱۰برابر شده . به بهونه های مختلف از خونه میزنه بیرون میره بیرون سیگار میکشه و واقعا برای من ازار دهندس . باز چند روز پیش بحثم در اومد باز برگشتم خونه پدرم . همش قسم میخوره که من تلاشمو میکنم برای زندگیم اما هیچی به هیچی . هر دفعه قولا و قسمای زیادی مبخوره اما زندگیم هیچ تغیری نمیکنه

واقعا یه زندگی اروم میخواستم که هر لحظه اش با استرس داره میگذره . ترس از اینده که اگه همسرم اعتیادشو کنار نگذاشته باشه چی . خیلی بهم دروغ میگه برای همین نمیتونم اعتماد کنم بهش .

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
بله فعلاسن ازدواج منو بزارید کنار بدادم برسید

عزیزم فقط میتونم بگم جداشو، زندکی با کسی ک حتی ترکم کرده باشه خریت محضه چون اغلبشون دوباره معتاد میشن. 

زندگیم یهو عوض شد، خیلی یهو.😀
بله فعلاسن ازدواج منو بزارید کنار بدادم برسید

چی بگم... ایا اعتیادش به زندگی وارتباطتون لطمه میزنه؟ اگر لطمه نزده پس منطقی تر تصمیم بگیر...خیلیا هستن با اعتیاد شوهرشون کناراومدن ودارن زندگی میکنن...برای ترک دادنش مسیر سختی داری..قدم اولش اینه که خودش بخواد وتصمیم قطعی برای ترک داشته باشه

پارسا پسرمامان😍
2801