2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
از کدوم جنبه ازدواج میترسی دقیقا ؟؟؟؟؟ سنت هم خیلی کمه فعلا اصلا بهش فکر نکن

سلام متاسفانه اصلا با هیچ دختری حرف نزدم تا حالا به هر کس هم گفتم میگن بهم میگن مال این حرفا نیستی اکثر رفیقام نامزد کردن من اصلا نمیتونم با یک دختر برم تو رابطه میترسم از عروسی

الان که اقاها پرنسس شدن دیگه ترسی نداره، از چی میترسی، اینجا که همه از مردا مینالن ترست چیه

متاسفانه من اصلا نمیتونم با یک دختر حرف بزنم الان سرکار ک میرم میبینم مشتریم سرکار خانومه فرار میکنم اصلا نمیتونم حرف بزنم

سلام متاسفانه اصلا با هیچ دختری حرف نزدم تا حالا به هر کس هم گفتم میگن بهم میگن مال این حرفا نیستی ا ...

سنت کمه خیلی .

ولی از مجازی شروع کن  تا روت باز بشه 

باشگاه و ورزش هم حتما برو تا اعتماد به نفست بره بالا

لایک نکنید😜متاهل❤❤❤❤
سنت کمه خیلی .ولی از مجازی شروع کن تا روت باز بشه باشگاه و ورزش هم حتما برو تا اعتماد به نفست بره ب ...

من آمادگیشو دارم خونه دارم ماشین دارم شغل ثابت دارم حقوق ثابت دارم رفیقم ۱۹ سالگی ازدواج کرد منم میخوام زودتر ازدواج کنم بخاطر یه مسائلی ک نمیشه گفت

من آمادگیشو دارم خونه دارم ماشین دارم شغل ثابت دارم حقوق ثابت دارم رفیقم ۱۹ سالگی ازدواج کرد منم میخ ...

این امادگی اقتصادی و مالی بود فقط .

ازدواج پختگی رفتار میخواد ،بلوغ فکری و رفتاری  

لایک نکنید😜متاهل❤❤❤❤