2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
کنارشون نشینید که تا بزرگی درگیری نصیحت از من معلم ننوشت بزار بدون مشق بره تا عواقبش ببینه

من همین کارو میکنم ،فقط دورادور حواسم هست .بچه م پسره 

خاله م که ۳ تا بچه مدرسه ای داره ،همین نصیحت رو بهم کرد.مرسی از شما🌹

بیشتر بهتر نیست ،کافی بهتره ❤
کنارشون نشینید که تا بزرگی درگیری نصیحت از من معلم ننوشت بزار بدون مشق بره تا عواقبش ببینه

درسته منم بهش توپیش دبستانی گفتم اگه نمینویسی جمع کن هموجوری برو میرفتم بکاراموبرسم خودش مینوشت الان کلاس اولیه دیگه نمیگم خودش انجام میده

آخه ۶ سالشونه .چه درکی دارن.باید بشینیم و یاد بدیم .مگه میشه تنهایی خودشون.الانم درسا سنگینن.کاملا باید اموزش ببینن..حتی معلمشون مدام تاکید میکنه یا مهم اموزش در خانه است..مثل اولین قدمهای زندگیه.که با کمک ما راه رفتنو یاد گرفتن .دیگه احتیاجی ندارن.الان بنظرم تنهایی نمیشه

هر لحظه خدا را شکر💙
من همین کارو میکنم ،فقط دورادور حواسم هست .بچه م پسره خاله م که ۳ تا بچه مدرسه ای داره ،همین نصیحت ر ...

جدی پس اشتباه منه...دیگه کنارش نمیشینم

آخه باید من سوال هاش رو بنویسم تو دفتر و بخونم  

درسته منم بهش توپیش دبستانی گفتم اگه نمینویسی جمع کن هموجوری برو میرفتم بکاراموبرسم خودش مینوشت الان ...

درسته ،ولی بچه با بچه فرق داره.بنظرم اصلا درست نیست برای تمام بچها یک نسخه پیچید.پسری هست بدون کمک چند صفحه مشق مینویسه .بچه ای هم هست با هزاران کمک و توپ و تشر یک کلمه هم نمینویسه

هر لحظه خدا را شکر💙
جدی پس اشتباه منه...دیگه کنارش نمیشینمآخه باید من سوال هاش رو بنویسم تو دفتر و بخونم

من اونایی که باید بخونم رو میخونم ،از این کتاب مشقا دارن .بعد بقیه ش که سرخط داره و باید بنویسه میرم .

بیشتر بهتر نیست ،کافی بهتره ❤

گوشاشو تیز میکنه نکنه دوستاش تو کوچه باشن خودش نرفته باشه بازی کنه ...برعکس اون به من میگه اروم خودم مینویسم فقط گوش میده ک دوستاش کی میان  تو کوچه ..از تابستون یه گربه لاغری داره تو کوچه ..باور کن توجه به گربش بیشتر از درسشه ...هی میره سرک میکشه تو کوچه هی میاد یه خط مینویسه

هی غر میزنه مینویسه ولی چه نوشتنی

خودتو بزن به نشنیدن 

هتذفری بذار نشنوی چون واکنش نشون بدی تا آخر عمرت درگیر چونه زدنی 

منم جلو خودمو گرفتم اوکی شد 

تا عادت کنه به نوشتن

فقط زمان خواب و بیرون رفتن رو فیکس کن که خودش بدونه کی وقت داره

دیگه نمیذارم کسی از مهربونیم سواستفاده کنه
2801