2777
2789
عنوان

جای خوابمو کلا از شوهرم جدا کردم

13727 بازدید | 475 پست

دیروز بچه ها رفتن اومد بالا ولی غرورش نزاشت حرف بزنه حرفشو قورت داد 

امروز هفت و رب رفت کلا 

در صورتی که همیشه هشت و نیم نه میره

فرار کرد به بهانه کار 

فک نمیکنم دیگه درست بشه 

این زندگیش کارشه

زن هم براش کلفته

وقتی غذا میپزم بچه داری حس کلفت بودن دارم 

کارگر اقا شدم همین

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

چرا روی خودت کار نمیکنی؟

با همین دوکلمه ک نوشتی فک میکنی تمااام زن های دنیا کلفت دارن برای غذا درست کردن؟

تمااام زنها مردشون اونارو گذاشته رو سرشون؟نره کار کنه؟؟چیکار کنه بمونه خونه با تو اواز بخونه

ای کاش یک قانونی وجود داشت که در همه ی دنیا مادرها رئیس جمهور باشند،چون مادرها حواسشان به همه چیز هست،به بچه ها،به بزرگترها،مهمانها،همسایه ها،رسم و رسوم،عیدها،عیدی ها،ماهیانه رفتگر حتی دخل و خرج تا آخرماه.....مادرها که رئیس جمهور باشند آب در دل کسی تکان نمیخورد!مادرها نمیگذارند دل کسی بگیرد،اگر بگیرد هم نازکشی میکنند که زود رفع و رجوع شود!مادرها از سهم خودشان میگذرند که کسی گرسنه نماند،گرسنه نخوابد،مادرها مثل نخ تسبیحند،همه را به هم وصل میکنند.خوابشان ازهمه دیرتر است و بیداریشان از همه زودتر.مادرها از دعوا خون و جنگ از مرگ بیزارند...!اگر یک قانونی بود که درتمام دنیا مادرها رئیس جمهور بودند،نمیگذاشتند خون از دماغ کسی بیاید.بالاخره مادر میفهمد داغ چیست؟بچه ای یتیم شود یعنی چه؟کشته شودیعنی چه؟رئیس جمهور ها که مادرباشند،پولی کنار میگذارند برای جهیزیه دخترها،دامادی پسرها،نوکردن اثاث و پرده ها،نمیگذارند حیف میل شود به پای هله هوله،تیر و ترقه.!مادرها دنبال خوبی هستند،دنبال پاکی،شادی،مصاحبه های خبریشان برای امر خیر است،بندی اگر ببندد برای رخت هاست،اتشی به پا کنند برای آش است،آشی بپزد بهانه است برای دورهمی،چیزی اگر ببافند از فکر بلندشان است برای روزهای سرد..پیرهن های رنگی تابستانه میبردند تا فلان قاره از عزار دربیاید،زنگ میزدند ب فلان خِطّه که چرا چند روز است صدای بچه هایشان نمی آید؟دنیا پر از قابهای عکس بود،پراز عطر شمعدانی،قهرشان قهر نبود،آشتی شان همیشگی بود،اگر قانون دنیا این بود ک مادرها رهبر باشند،کل دنیا گلدار میشد،قانونها عوض میشد،میشد از ایالت همسایه زردچوبه قرض گرفت،تعارفی برای کشور همسایه کوفته میبردند،به هم دلداری میدانند....اگر مادرها رئیس جمهور بودند..!
2802

الان دقیقا چی میخوای ازش

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
به جداذخوابیدنم عادت میکنهمتاسفم براش

خب چرا خودزنی میکنی

داری روند بی اهمیت بودنت رو تسریع میکنی!

درضمن ایشون وظیف داره کار بیرون رو انجام بده 

شما هم تصمیم گرفتی کار خونه رو انجام بدی

دبگه حس کلفت بودن چیه؟؟؟

شوهرتم لابد میگه من کارگرشم حتما!!!

خب چرا خودزنی میکنیداری روند بی اهمیت بودنت رو تسریع میکنی!درضمن ایشون وظیف داره کار بیرون رو انجام ...

شوهری که فقط کار میکنه 

رابطه براش مهم نیست 

باعث‌شده من خس تحقیر بهم دست بده

تاپیکای قبلمو بخون قضاوت نکن

انگاری شوهرت سرد مزاجه!

خب عزیزم این مدل شوهرته،کلی راه هست برای گرم شدنش

خانوما ایا شوهر شما همه چی تمومه؟

این کارارو بزار کنار،اینجوری خیلی بدتر میشه

ای کاش یک قانونی وجود داشت که در همه ی دنیا مادرها رئیس جمهور باشند،چون مادرها حواسشان به همه چیز هست،به بچه ها،به بزرگترها،مهمانها،همسایه ها،رسم و رسوم،عیدها،عیدی ها،ماهیانه رفتگر حتی دخل و خرج تا آخرماه.....مادرها که رئیس جمهور باشند آب در دل کسی تکان نمیخورد!مادرها نمیگذارند دل کسی بگیرد،اگر بگیرد هم نازکشی میکنند که زود رفع و رجوع شود!مادرها از سهم خودشان میگذرند که کسی گرسنه نماند،گرسنه نخوابد،مادرها مثل نخ تسبیحند،همه را به هم وصل میکنند.خوابشان ازهمه دیرتر است و بیداریشان از همه زودتر.مادرها از دعوا خون و جنگ از مرگ بیزارند...!اگر یک قانونی بود که درتمام دنیا مادرها رئیس جمهور بودند،نمیگذاشتند خون از دماغ کسی بیاید.بالاخره مادر میفهمد داغ چیست؟بچه ای یتیم شود یعنی چه؟کشته شودیعنی چه؟رئیس جمهور ها که مادرباشند،پولی کنار میگذارند برای جهیزیه دخترها،دامادی پسرها،نوکردن اثاث و پرده ها،نمیگذارند حیف میل شود به پای هله هوله،تیر و ترقه.!مادرها دنبال خوبی هستند،دنبال پاکی،شادی،مصاحبه های خبریشان برای امر خیر است،بندی اگر ببندد برای رخت هاست،اتشی به پا کنند برای آش است،آشی بپزد بهانه است برای دورهمی،چیزی اگر ببافند از فکر بلندشان است برای روزهای سرد..پیرهن های رنگی تابستانه میبردند تا فلان قاره از عزار دربیاید،زنگ میزدند ب فلان خِطّه که چرا چند روز است صدای بچه هایشان نمی آید؟دنیا پر از قابهای عکس بود،پراز عطر شمعدانی،قهرشان قهر نبود،آشتی شان همیشگی بود،اگر قانون دنیا این بود ک مادرها رهبر باشند،کل دنیا گلدار میشد،قانونها عوض میشد،میشد از ایالت همسایه زردچوبه قرض گرفت،تعارفی برای کشور همسایه کوفته میبردند،به هم دلداری میدانند....اگر مادرها رئیس جمهور بودند..!

عزیزم صبحانه درست میکردی باهم میخوردید سر حرف رو باز میکردی مثلا برو نون تازه بگیر تا من چای درست میکنم و...

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
سرد مزاجه

دنبال درمان رفتین؟

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2801