2777
2789

من عصر رفتم معاینه همونجا دستکشش خونی شد

از وقتی هم اومدم خونریزی دارم شدید نیست ولی در حد لک و کمم نیست

کسی تجربه داشته؟!

دردم ندارم اصلا

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

معاینه تحریکی دیگه چیه🙄نشنیدم ..شاید خراشی چیزی برداشتی 

⁩راضی بودن به مشیت الهی آرتور أشی قهرمان تنیس جهان در سال 1983 بود که بر اثر تزریق خون آلوده به ویروس ایدز به این بیماری مبتلا شد و در بستر مرگ افتاد. در جواب نامه طرفدارانش پاسخی داد که پاسخی تاریخی در جهان شد. او پرسیده بود من از این کار خدا در حیرتم که چرا در بین این همه انسان بد، خداوند تو را برای این ویروس انتخاب کرد؟ اشی در پاسخ گفت: در سال 50 هزار کودک در جهان تنیس بازی می‌کنند. 5 هزار نفر آن‌ها حرفه ای می شوند و 500 نفر برای جام جهانی برگزیده می شوند. و از میان آن‌ها 4 نفر انتخاب شده و به نیمه نهایی می‌رسند. آن گاه که جام جهانی را با غرور در دستانم گرفته بودم هرگز نگفتم خدایا چرا از بین این همه تنیس باز مرانفر اول جهان برگزیدی؟ و اکنون نیز که در دام بلایش گرفتار شده ام هرگز نخواهم گفت خدایا! چرا مرا به این خون آلوده انتخاب کردی؟ و این مقام مثبت اندیشی و شکر و توکل و رضا به حضرت حق است.‌
2802
معاینه برای شروع دردای زایمانه که دهانه رحم و تحریک میکنن

من که زایمان طبیعی کردم اینطوری نبود ..پس لکه بینی اون خون  که دیدی.من آخراش خون میومد ازم رفتم‌بیمارستان زدن  کیسه آب و پاره کردن چقد اذیت شدم فک میکردم آبایی که ازم میاد خون ...چقد درد داشت کیسه آب با تیغ زد ...وای الانم ترسیدم 

⁩راضی بودن به مشیت الهی آرتور أشی قهرمان تنیس جهان در سال 1983 بود که بر اثر تزریق خون آلوده به ویروس ایدز به این بیماری مبتلا شد و در بستر مرگ افتاد. در جواب نامه طرفدارانش پاسخی داد که پاسخی تاریخی در جهان شد. او پرسیده بود من از این کار خدا در حیرتم که چرا در بین این همه انسان بد، خداوند تو را برای این ویروس انتخاب کرد؟ اشی در پاسخ گفت: در سال 50 هزار کودک در جهان تنیس بازی می‌کنند. 5 هزار نفر آن‌ها حرفه ای می شوند و 500 نفر برای جام جهانی برگزیده می شوند. و از میان آن‌ها 4 نفر انتخاب شده و به نیمه نهایی می‌رسند. آن گاه که جام جهانی را با غرور در دستانم گرفته بودم هرگز نگفتم خدایا چرا از بین این همه تنیس باز مرانفر اول جهان برگزیدی؟ و اکنون نیز که در دام بلایش گرفتار شده ام هرگز نخواهم گفت خدایا! چرا مرا به این خون آلوده انتخاب کردی؟ و این مقام مثبت اندیشی و شکر و توکل و رضا به حضرت حق است.‌
من که زایمان طبیعی کردم اینطوری نبود ..پس لکه بینی اون خون که دیدی.من آخراش خون میومد ازم رفتم‌بیما ...

شما خودش روندش شروع شده بود برات بخاطر همون اینکارو نکردن

ای وای عزیزم😥🥺خیلی بده کیسه اب و خودشون میزنن

ان شاءالله ب سلامتی زایمان کنیاگه دردم داری برو بیمارستانچند هفته ای؟نگفت چقد بازی؟

درد جدید ندارم دردم مثل قبله یه حالت تیر کشیدن خییییییلی خیلی خفیف زیردلم

۳۸هفته و ۳ روزم

گفت ۲ انگشت بازم ولی نرمه تا سه و ۴ انگشتم الان راحت باز میشه

2801