2777
2789
عنوان

خانمهای با سیاست لطفا بیایید

97 بازدید | 10 پست

اگه بخوام رابطه جدید رو شروع کنم 

باید چجوری رفتار کنم 

در مرحله اول چه سوالایی بپرسم 

چکارا بکنم که به دلش بشینم 

چکار کنم که ساده نباشم و منو گول نزنه

لطفا کمکم کنید مرسی 🥺❤

- به من نگید مربااا من عسلم عسللل:/ 🗿

اول اینکه اعتماد به نفس داشته باش. تلاش نباید بکنی به دلش بشینی که. تو خودت باش محکم و با شخصیت واقعی خودت خوشش اومد که مبارکه اگر نیومدم هیچ اتفاق بدی نیوفتاده. رو ارزش ها و مرز های خودت محکم باش واسه خودت ارزش قائل باش. زنی که عزت نفس داره دل هر مردی رو آب میکنه. 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اول اینکه اعتماد به نفس داشته باش. تلاش نباید بکنی به دلش بشینی که. تو خودت باش محکم و با شخصیت واقع ...

مثلا چجوری اعتماد به نفس داشته باشم؟

چجوری ارزش قائل باشم؟

- به من نگید مربااا من عسلم عسللل:/ 🗿
2802

زیاد از خودت بهش اطلاعات نده(بزار همیشه براش راز بمونی)مثلاً اینکه من عاشق فلان رنگ و فلان غذام.... اصلااا نگو بعدم هعی بهش مسئولیت بده مثلاً بگو هر شب بهم شب بخیر بگو یا خودت بیا سراغم یا برام گل بگیر.... زیاد حساس نباش رو کار ها و حرکاتش اینجوری عاشقت میشه🙃مثلاً ازش درباره اهدافش سوال کن که قراره در آینده چیکار کنه؟یا مثلاً خط قرمزش چیه؟درباره خانوادش سوال بپرس (خانواده‌ کلا مهمه) و اینکه زیاد در دسترس نباش،براش مثل یه مادر نباش که عزیزم غذا خوردی؟لباس گرم پوشیدی؟؟نههه نگو اینا رو به هیچ وجهههه😑🤌🏻 دیگههه حضور ذهن ندارم اگه سوالی داشتی بپرس خوشحال میشم کمکت کنم ❤️

مثلا چجوری اعتماد به نفس داشته باشم؟چجوری ارزش قائل باشم؟

به هر کاری تن نده. مرتب بشین. با دقت غذا بخور. هر چی گفت نگو باشه صرفا واسه اینکه اون خوشش بیاد. از همه ی اینا مهم تر اینه که زور نزن که ازت خوشش بیاد. 

مثلا چجوری اعتماد به نفس داشته باشم؟چجوری ارزش قائل باشم؟

زیاد صحبت نکن . بزار اون شروع کننده مکالمه باشه وقتی سوالی میپرسه زیاد توضیح نده توی یه جمله یا یه کلمه  حرفتو بگو  بعد بزار دوباره اون بپرسه   حرفاشو زیاد جدی نگیر و کش نده  بزار زاجب ب موضوعات زیادی حرف بزنید یعنی از این شاحه ب اون شاخه  زیاد جدیش نگیر  هرجا خندت گرفت بحند  نیاری نیست ادا در بیاری  کاملا ریلکس خودو واقعی  درباره اینگه الان چکار میکنی یا گذشته چکار کردی اطلاعات نده   سعی کن کوتاه ح بزنی  هرچی مرموزتر باشی براش جذاب تری