2777
2789

باید لینک تاپیک خودتون رو که با محتوای خصوصی و خانوادگی هست در روزهای شنبه و دوشنبه و چهارشنبه غیر تعطیلات از ساعت ۱۰/۳۰ صبح تا ۱۲ و از ۱۴ تا ۱۵ بفرستید به پی وی @niniyar_1                                      و فقط روزی یه لینک حذف میشه با محتوای خصوصی و خانوادگی

آن دسته از تاپیک های بدون پست هم با اون علامت سه نقطه خودتون قادر به حذفشون هستید....

فقط برای حذف تاپیک ها در روزها و ساعات گفته شده اقدام کنید....

راجب تعلیق کاربری هم عین قبل نیست و در صورت تعلیق اکانت و تاپیکها برای سایرین قابل رویت هست مگه اینکه از قبل حذفشون کرده باشید.

درخواست گزارشم ممنوعه تعلیق میشن دو طرف.❌❌

به نی نی یار یک هم همینحوری قابلیت ارسال پیام دارید بدون اینکه تو لیست دوستاتون باشن

برای تعلیق هم باید نی نی یار اون شیفت رو تگ کنید ولی در صورت تعلیق تاپیکا و اکانتتون میمونه و فقط قطع میشه دسترسیتون به تاپیک زدن و پست گذاشتن و جواب پیام خصوصی دادن

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم   خوش ندارم به کسی قولی و قلبی بدهم که به یک حادثه  دل از او بردارم و  این دلیلی است که در این سفر تنهایی از مسیری که به عشق برسد بیزارم.....       @_mahyar

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

مرسی

خواهش میکنم

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم   خوش ندارم به کسی قولی و قلبی بدهم که به یک حادثه  دل از او بردارم و  این دلیلی است که در این سفر تنهایی از مسیری که به عشق برسد بیزارم.....       @_mahyar
2802
منظورتون اینه گزارش بیخودی بدی هر دو رو تعلیق می کنن

بله هم شما که از کاربرا درخواست میکنید و هم کسانی که گزارش بزنن به درخواست شما تعلیق چند روزه میشن