2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

منم دوراهی همین دوتا رشتم اما اونی که ظرفیت بیشتری داره میخام واسش بخونم

شما ورزشکارین یا رشتتون ورزشیه یا بهداشته؟؟  بنظرتون معلم ورزش شدن یا مراقب سلامت شدن بهتره یا دبیر شدن 😭

2802
شما ورزشکارین یا رشتتون ورزشیه یا بهداشته؟؟ بنظرتون معلم ورزش شدن یا مراقب سلامت شدن بهتره یا دبیر ...

نه عزیزم من میخام واسه مربی امور تربیتی و مشاوره ثبت نام کنم

چون رشته امور تربیتی و تربیت بدنی و سلامت هنگام مصاحبه ازتون تست ورزشی میگیرن

که شامل دو ۵۴۰ متر و چند تا آزمون ورزشی دیگه هست

و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهای من است  
نه عزیزم من میخام واسه مربی امور تربیتی و مشاوره ثبت نام کنمچون رشته امور تربیتی و تربیت بدنی و سلام ...

اگه تست ورزش نبود میومدین تربیت بدنی یا میرفتین همون پرورشی؟

بنظر من دبیری سختی بیشتری داره نسبت به مشاغل کیفیت بخشی

یعنی معلم ورزش شدن راحته؟ پس چرا میگن سخته. یه دبیر تربیت بدنی بود میگفت خیلی سخته

از لحاظ پرستیژکاری دبیر کارفناوری بهتر نیست؟

نه از نظر سختی همشون تو یه مایه هستن.

از لحاظ پرستیژم من تفاوتی نمی‌بینم چون مقایسه بین مثلا دبیر فیزیک و تربیت بدنی نیست

درس کار و فناوری هم زیاد درس آنچنانی نیست.

و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهای من است  
والا من خودم بیشتر مشاوره بودن رو دوست دارم حس میکنم دبیری خیلی به روحیم نمیخورهمدرک شما چیه؟ از کی ...

من کارای پرورشی رو دوست ندارم یعنی مراسم و اینارو باید اجرا کنه. البته شاید چون آگاهی ندارم راجبش

دبیری هم خیلی دوس داشتم کارفناوری رو . اما یه نفر ظرفیتش هست با کلی رشته که میتونن شرکت کنن. تخصصیاشم منبع مشخصی نداره. وگرنه ترجیحم همین رشته هست

میمونه تربیت بدنی و سلامت. تحقیق کردم یا معلم ورزش میدن یا مراقب سلامت یا هردو. یعنی ۱۲ ساعت از هرکدوم. مراقب سلامت هم کارش خیلی آسونه. اما حس میکنم احساس معلمی نمیده. 😐 شایدم اشتباه میکنم. اما تدریس و هیچی نداره راحته. الان نمیدونم کدوم خوبه

من ارشد دارم غیرمرتبط با پرورشی و تربیت بدنی

اگه تربیت بدنی قبول شم غیرمرتبطم نمیدونم بتونم تدریس کنم یا نه

2801