2777
2789
عنوان

تعرفه جلسات رواندرمانی😑

| مشاهده متن کامل بحث + 47 بازدید | 19 پست
حالا مشکلت چیه که با این حال که قیمتش بالاست میخوای بری؟؟؟به نظرم خودت روی مشکلاتت کار کنی خیلی بهتر ...

خودم خیلی سعی کردم، خیلی راه هارو رفتم واسه حل مشکلاتم ولی تهش بن بست بود و بی‌فایده.. هرچند باز دارم زور خودمو میزنم

ولی بعضی مسائل هم واقعاً مسائل ساده و پیش پا افتاده نیس ک آدم بتونه ب تنهایی حلشون کنه. گاهی پای اختلال در میونه!

و منم بخوام بگم یه شاهنامه میشه از بس تلنبار شدن روهم و حل نشده ان.

خسته م بخدا. ثانیه ب ثانیه بیشتر و بیشتر تو همه زمینه ها داره بهم ثابت میشه دنیا فقط مال بچه پولداراست!

تلخ ولی عمیق..
مشاوره های آنلاین و تلفنی هم یه نگاهی بندازیدمثل همکده ، ۱۴۸۰ ، اگر مناسب پیدا نکردید

1480 که یه اشغال به تمام معناست 

دور از جون شما یه مشت بی سواد و چرت سطحی واحمق..

تلخ ولی عمیق..

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

نمیدونم تعرفه اونا چقدره دقیق ولی آره..منتها روانشناساشون اغلب به درد نخورن:))

ااگر مراکز مشاوره دانشگاهی برین حتما روانشناسای خوبی هم دارن مثلا اساتید یا حتی دانشجوهای دکترا

2802