2777
2789
عنوان

عشقم وجودم عمرم

138 بازدید | 23 پست

دلم میخواد جونمم بهت بدم همه وجودم تو یه تیکه از قلب منی آخ خدا من عاشقش شدم نمیتونی تصور کنی چقدر دوست دارم

چی میشه اگ برگردی پیشم خدایا چی میشد اگ دل منو شاد کنی اسمون ب زمین میاد؟ چی میشه مگه؟ اون همه التماس منو دیدی اصلا؟ ازت گله دارم جواب دل منو کی میده خدایا این حال خرابمو میببنی ؟ خدایا دلم شکسته آخ آخ خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

خدایا بجز تو کسیو ندارم بهش بگم ببین چقد بی کسم تو چرا دیگ ولم کردی خدایا من چیکار کنم ای خدا خیلی حالم بده اخه چرا خدایا صدبار توبه کردم گفتم ببخشم خدایا چرا جبران نمبکنی من ک اومدم سمتت من جبران کردم مگ نگفتی منم میام جلو پس کجا پس کو پس کجایی این اشکای منو میبینی؟

یعنی میشه دوباره توی چشمام نگاه کنی؟

کاش میشد بفهمم حسش چیه کاش میشد بهش بگم چقدر عاشقشم چقدر مهمه واسم ، مغرورم اما غرورم به اندازه عشقی که دارم مهم نیست، هر دو سکوت کرده ایم کسی حاظر به شکستن سکوت نیست میترسم از روزی که دگر دیر شود نباشی نباشم زبانم لال کس دیگر تو را داشته باشد چه کنم با دلم که منتظر گوشه چشمی از توست

تو ک لبخندت واسم عمر دوبارس خدایا زندگیو ازم نگیر تروخدا اینو حسرت نکن تو ک از زندگی من خبر داری حداقل اینو واسم بزار دلم ب بودنش خوش بود خدایا تو خدای منی خدا پس از کی بخواااام خداااااااا خسته شدم پس ب کی بگم 

کاش میشد بفهمم حسش چیه کاش میشد بهش بگم چقدر عاشقشم چقدر مهمه واسم ، مغرورم اما غرورم به اندازه عشقی ...

یعنی میشه دوباره ببینمش خدایا ببین دلم داره پاره پاره میشه اینارو مبنوبسم آخ 

کاش این همه ابهام تمام شدنی بود ، تو فقط نگاه کن مرا من به اندازه هر دو هستم، تو فقط باش ، دستت را م ...

تو فقط باش همین ک بود دلم خوش بود ای خدا 

تو فقط باش جون دلم یعنی کجایی داری چیکار میکنی خدایا الان کجاست یعنی الان داره چیکار میکنع یعنی الان داره به من فکر میکنع؟ جونم عزیزم مرحم زخمم داروی دردم عزیزدلم

خدایا میبینی و میدانی که مبتلایم به او ، خودت و قلمت، استخاره ای که خوب امد چرا سر راهم قرارش نمیدهی،همیشه هوایم را داشته ای بگذار بیاید او فقط مرا میفهمد او جان من است ، از جان که نمیشود گذشت

خدایا میبینی و میدانی که مبتلایم به او ، خودت و قلمت، استخاره ای که خوب امد چرا سر راهم قرارش نمیدهی ...

واقعا اون جان من است جان منه جان من وجود منه

خدا تو ک میدونی من طاقت ندارم اخ خدا من طاقت ندارم دارم از بین میرم

چه خوبه سقفمون یکی باشه باهم خدایا من اونو میخوام فقط فقط فقط فقط اون تا اخر عمرم تا اخرین لحظه عمرم اونو میخوام کنارم 

2801