2777
2789
عنوان

با نامزدم دعوام شده ببینید چی گفتع

1677 بازدید | 44 پست

نامزدم که نیس😑رلمه...بخاطر قوانین سایت مجبورم..

من دانشجو ام خوابگاهی هستم و دوستای فاب من هم هم اتاقیا من هستن.مجبور شدم امروز تو اتاق جواب تلفنمو بدم،با رلم حرف میزدم و بچه ها هی مسخره بازی در میاوردن و به شوخی سر ب سرم میذاشتن،یکی از دوستام گفت اخه این چیه باهاش وارد رابطه شدی(ب شوخی) اما من ناراحت شدم و ب رلم گفتم دوستم این حرفو زد،اما رلم خیلی عصبی شد و گف اگ من بدهستم برو با کسی ک دوس داری و یکی ک بهتر از منه...در حالیکع من منظوری نداشتم و فقط حرفی ک دوستم بم زد و ناراحتم کردو بش گفتم تا رلم درس عبرت بگیره و رابطمونو به کسی از دوستاش نگه که بعدا حرفی بزنه ک باعث دلخوری شه... اما اون عصبی شدو ناراحت شدو قط کرد گوشیو،چنبار زنگ‌زدم ک از دلش در بیارم جواب ندادم دست اخر جواب داد و گفت عصبی ام و اره برو با یکی از من بهتره و بم گف خفه شو🥲🥀 منم قط کردم... بعد چند دیقع زنگ زد گف اشتباعی زنگ زدم و قط کردم...

خیلی ناراحتم،و بیشتر از این ناراحتم که هم اتاقیام میدونن رل دارم😑🥀 نمیشد ازشون پنهون کنم چون تعداد تماسایی ک داشتم زیاد بودن و مشکوک میشدم.

سیاست نداریا

نباید میگفتی بهش خب

دوستاتم بیخود میکنن اینطور حرف میزنن

بهم گفت چقدر درست بزرگ شدی، درست قوی تر و گرگ تر از چیزی که میخواستیم.                                                                                              (بدنسازم، اگه هر سوالی درباره بدنتون داشتید، من اینجام)

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

چرا حرف هم اتاقیتو بهش گفتی آخه 

همه چیو نباید به رلت بگی 

خب معلومه ناراحت میشه غرورشو خورد کردی 

کاربری دست ۲ الی ۳ نفر می باشد🤷🏻‍♀️ ببخشید اگه تاپیک زدم و جوابتونو ندادم چون حوصله ندارم 🚶🏻‍♀️

خودتو بذار جای رلت 

دوستش به رلت اینجور میکفتو اونم میومد به تو میگفت ناراحت نمیشدی؟

کاربری دست ۲ الی ۳ نفر می باشد🤷🏻‍♀️ ببخشید اگه تاپیک زدم و جوابتونو ندادم چون حوصله ندارم 🚶🏻‍♀️
2801