2777
2789
عنوان

نوزاد چهار ماهه

273 بازدید | 12 پست

چند بار در روز مدفوع می‌کنه ؟ شیرخشک میخوره 

سه چهار روز اسهال بود شیرخشک عوض کردم اسهال بند اومد ولی هنوز تعداد دفعش زیاده در روز ۵/۶ بار یا ۷ بار میشه . چی کنم خوب بشه میترسم وزن نگیرع دیگه 

ﺗﻭ #ﺳﺭﻧﻭﺷﺕ ﻣﺍ ﺍﺻﻟﺍ ﭼﻳﺯﻯ ﺑﻩ ﺍﺳﻣ #ﺧﺷﺑﺧﺗﻯ ﻧﺑﻭﺩ ://🍂                 توی آینه انعکاس #دختری رو می‌بینمکه لبخندش درد میکنه:)))       قَ‍‌ل‍‌ب ن‍‌ی‍‌س‍‌ت ک‍‌ه ق‍‌َب‍‌رِس‍‌ت‍‌ونِ آرِزوه‍‌اس‍‌ت.     #غرور ب‍‌هت ق‍‌درت م‍‌‍‌ی‍‌دہ ول‍‌ی ش‍‌اد ب‍‌ودن‍‌و ازت #م‍‌‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌رہ!(: 

فک کنم تا ۳ یا ۴ روز 

فقط 46 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برای سلامتی امام زمان و پسرم صلوات میفرستی مرسی😇💙💚                                                                              تیکر تولد دوسالگی پسرم 😇👼🎂🍼🍒

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

ببخشید اسی روز نوشتم منظورم بار بود 

فقط 46 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برای سلامتی امام زمان و پسرم صلوات میفرستی مرسی😇💙💚                                                                              تیکر تولد دوسالگی پسرم 😇👼🎂🍼🍒

شاید زیاد میخوره دخترم اینجوری بود زیاد میخورد زیاد پی پی میکرد

این شیرخشک رو زیاد میخوره 

ﺗﻭ #ﺳﺭﻧﻭﺷﺕ ﻣﺍ ﺍﺻﻟﺍ ﭼﻳﺯﻯ ﺑﻩ ﺍﺳﻣ #ﺧﺷﺑﺧﺗﻯ ﻧﺑﻭﺩ ://🍂                 توی آینه انعکاس #دختری رو می‌بینمکه لبخندش درد میکنه:)))       قَ‍‌ل‍‌ب ن‍‌ی‍‌س‍‌ت ک‍‌ه ق‍‌َب‍‌رِس‍‌ت‍‌ونِ آرِزوه‍‌اس‍‌ت.     #غرور ب‍‌هت ق‍‌درت م‍‌‍‌ی‍‌دہ ول‍‌ی ش‍‌اد ب‍‌ودن‍‌و ازت #م‍‌‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌رہ!(: 
2804
2805
شیرخوب خوردن چنددقیقه، چندبار درروز؟

بستگی داره من شیر خشک رو نمیدونم بچم شیر خودمو میخوره هروقت بخواد و سرشو بماله به سینم بهش میدم سیر سیرش میکنم اوائل هر ۲ساعت یک بار معمولا ولی الان تعداد وعده هاش کمتر شده ولی مدت زمانی که شیر میخوره بیشتر