2777
2789
عنوان

لیزر زیگیل تناسلی یا کرایو

157 بازدید | 15 پست

من باید خیلی سریع برای از بین بردن زایده هام اقدام کنم. چند روزه که متوجه شدم اچ پی وی دارم و دارم دق میکنم ... شوهرم اصلا زیر بار نمیره که با کسی رابطه جنسی داشته... 

چند روز دیگه ام جواب آزمایشم میاد که از چه نوعی مبتلا هستم، کم خطر یا پر خطر ...

دو تا بچه کوچیک دارم، این چند روز که حال روحیم داغونه اصلا نمیتونم باهاش رفتار خوب داشته باشم، طفلی هارو همش دعوا میکنم 😢

کسی تجربه داره؟ لیزر بهتره یا کرایو؟ برای من داخل واژنه 😭

میشه برای سالم به دنیا اومدن نینیم یه صلوات بفرستید ؟🙏❤️❤️❤️ خدایا جز تو کسی رو ندارم 🤲🏻

ببخشید چه علائمی داشت که فهمیدی ؟در ضمن شنیدم اگر زیر ۴۵ سالت باشه واکسنش رو بزنی حتی با اینکه مبتلا هستی بازم تاثیر داره و میتونه جلوی پیشرفتش رو بگیری و اینکه شنیدم تغذیه مناسب و سالم میتونه کاری کنه که غیرفعال شه اصلا ناراحت نباش و به خودت استرس نده بدترین چیز همین استرس برای بیماری  

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

عزیزم من کرایو کردم اما خوب نشدم البته من 200 تا داشتم از پشت

پس با چی درمان کردین؟ و اینکه الان زایده ها برطرف شده؟

میشه برای سالم به دنیا اومدن نینیم یه صلوات بفرستید ؟🙏❤️❤️❤️ خدایا جز تو کسی رو ندارم 🤲🏻
ببخشید چه علائمی داشت که فهمیدی ؟در ضمن شنیدم اگر زیر ۴۵ سالت باشه واکسنش رو بزنی حتی با اینکه مبتلا ...

تنها علائمم همین زایده بود. اول یکی بود... یهو تو چند روز دیدم داره بیشتر میشه

ببخشید چه علائمی داشت که فهمیدی ؟در ضمن شنیدم اگر زیر ۴۵ سالت باشه واکسنش رو بزنی حتی با اینکه مبتلا ...

من سریع دوز اول واکسن رو رفتم زدم ... خدا کنه تاثیر مثبت بزاره. 

من یه پیچ خانم دکتر تو تهران رو دارم در مورد واکسنش داشت صحبت می‌کرد فکر کنم گفت سه دوز واکسنش قیمتش ۱۸ میلیون ؟شما چقدر دادید برای دوز اولش 

نترس خوب میشی.... فقط سیستم ایمنیتو تقویت کن... بعد ۶ ماه برو لیزر کن.... لیزرپشت سر هم بی فایده اس... ترس چرا وقتی از بدن پاک میشه

مگه نمیدید از داخل واژن زده یعنی چطور دیدید ؟

موقع شستن متوجه یه چیزی مثل جوش شدم، ورودی واژن . بعد از چند روز تعدادش بیشتر شد. رفتم دکتر معاینه کرد گفت وای اینا زگیله. دیگه داشتم سکته میکردم . دکتر نمونه برداری کرد برای پاپ اسمیر و تست اچ پی وی .... برام دعا کن 😭😭 دوتا بچه کوچیک دارم

من یه پیچ خانم دکتر تو تهران رو دارم در مورد واکسنش داشت صحبت می‌کرد فکر کنم گفت سه دوز واکسنش قیمتش ...

من از داروخونه هلال احمر ۴ ظرفیتیشو خریدم دو میلیون و سیصد هزار تومن . با هزار سختی بهم دادن 

نترس خوب میشی.... فقط سیستم ایمنیتو تقویت کن... بعد ۶ ماه برو لیزر کن.... لیزرپشت سر هم بی فایده اس. ...

داره همینجوری زیاد میشه!!! میگن تا بیشتر نشده باید بیای بسوزونی... برای من همش داخله، نمیدونم چطوری میشه سوزوند اون داخلو 😢 بعد اینکه میترسم از نوع خطرناک باشه ، یا مثلا بیماری پیشرفت کنه یا مثلا زیگیل ها برگزده ....

داره همینجوری زیاد میشه!!! میگن تا بیشتر نشده باید بیای بسوزونی... برای من همش داخله، نمیدونم چطوری ...

من خودم داشتم خوب شدم پارسال، فقط باید سیستم ایمنی تقویت بشه، بدونه استرس.... واقعا خوب میشی حالا هی خودتو دق بده گریع کن.... اگرم زیاد میشه ایمنی بدنت پایینه دوماه سالم خواری بدور از قند مصنوعی کن... او وقت زیاد شد بیا هرچی خواستی بگو

من خودم داشتم خوب شدم پارسال، فقط باید سیستم ایمنی تقویت بشه، بدونه استرس.... واقعا خوب میشی حالا هی ...

عزیزم میشه یکم بیشتر راهنماییم کنی؟ برای شما از چه نوعی بود؟ داخل واژن بود؟ چند سالتونه؟ و اینکه زیگیل هارو به چه روشی از بین بردین؟ خواهش میکنم جوابمو بدین 😢

2801