2777
2789
عنوان

وابستگی پسر به مادرش

490 بازدید | 70 پست

کیا اول ازدواج همسرشان خیلی وابسته به مادرش بوده؟ بعد ازدواج درست شده؟

البته مادره مقصر هست که اینو وابسته بار آورده بهش حس عذاب وجدان میده 

البته من هنوز تو عقدم ولی احساس میکنم مادر همسرم خیلی وابسته پسرشه ول کنش نیست

🌷🌷🌷

و‌ااااای 

اگه من مادر شوهر بشم عروسم اینو بگه چی 😂

پسرمن شدید وابسته اس ب من 

منم بدون اون نمیتونم نفس بکشم 

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
و‌ااااای اگه من مادر شوهر بشم عروسم اینو بگه چی 😂پسرمن شدید وابسته اس ب من منم بدون اون نمیتونم نفس ...

حتی شبا هم باید پیش شما بخوابع؟ تو تمام مناسبت ها کنار شما باشند؟

🌷🌷🌷

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
حتی شبا هم باید پیش شما بخوابع؟ تو تمام مناسبت ها کنار شما باشند؟

نههههه من از ۷ ماهگی جای خوابشو جدا کردم

همش ۵ سالشه بچه ام ولی خدایش خیلی سخته دوری از بچه 

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
میتونستی زنش نشی

اول نمیدونستم شرط ازدواجم زندگی مستقل بود . الان نزدیک ازدواجم فهمیدم این دوست داره شبا پیش مادرش بخوابه با اینکه خودش خونه خریده. منم کلی جهاز خریدم این چیا رو درک نمیکنم اصلا

🌷🌷🌷
مگه نه اینکه بچه مال مردمه. دختر باشه یا پسر باشه یه روزی میره

🥲این قسمت زندگی سخته خداییش 

دوری دخترتان چی؟ اون سخت نیست؟

دختر خدا نداده بهم همین یه پسرو دارم

🥲این قسمت زندگی سخته خداییش

اصلا نترس چون حسمون به بچها تغییر میکنه 

مثلا بزرگ که بشن بجای اینکه دوست داشته باشیم بغلشون کنیم و بخوابیم دوس داریم شب عروسیشون ببینیم و افتخار کنیم 

مگه اینکه مریض روانی باشیم 

اصلا نترس چون حسمون به بچها تغییر میکنه مثلا بزرگ که بشن بجای اینکه دوست داشته باشیم بغلشون کنیم و ب ...

نه این مادر همسر من اهل افتخار کردن به عروسی و اینا نیست منم به کم قانع بودم چیزی نگفتم 

🌷🌷🌷
اصلا نترس چون حسمون به بچها تغییر میکنه مثلا بزرگ که بشن بجای اینکه دوست داشته باشیم بغلشون کنیم و ب ...

😂نکنه من مریض روانیش بشم😁🤤

واقعا بچه خیلی موجود خاصیه وقتی آدم پدر یا مادر میشه دوست داره فقط بچه اش پیشرفت کنه 

2801