2777
2789

شما با غم غربت چجور کنار میاین؟ 

راضی هستین یا نه؟ 

از همون اول برای خانوادتون دعوت نامه فرستادید که بیان

لطفا برای سلامتی پدر مادرم صلوات بفرستید ممنونم😘❤

اومدم مهاجرت کرده های نی نی سایتو ببینم

البته اگه اومدن

ISTP...ایران زیبایم روزی میرسه که از دست مهاجما خلاص میشی و نفس میکشی💚🤍❤️  اسم‌های کاربری یادم نمیمونه🥲

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

خانمای مهاجرت کرده 

اگه یه موقع دلتون تنگ شد چمدان سایز انسان دارم میرم توش میشینم میتونید منو با خوتون ببرید خارج اصلا نمیزارم حوصلتون سر بره یا ناراحت باشید ، خیلی بچه خوبیم😁😁😂😂😂😂

کاربرخانم ! گوربا دوست ، چای دوست و طبیعت دوست . Ceraunophile#                                                                     ای عشق تو مگذار ! ای عشق تو مگذار!  که من به پیری برسم
2802
خانمای مهاجرت کرده اگه یه موقع دلتون تنگ شد چمدان سایز انسان دارم میرم توش میشینم میتونید منو با خوت ...

😂😂😂چه گوگولی تو

راستی تو چکار کردی بلاخره مهاجرت کردی یا نه

هنوز ایرانم عزیزم. دارم کارامو انجام میدم

تا عید هم باید پولامونو برام یورو کنن دیگه کم کم میرم❤

😂😂😂چه گوگولی تو

خیلی آرزو دارم بتونم مهاجرت کنم ، دعا کن برام موفق بشم

کاربرخانم ! گوربا دوست ، چای دوست و طبیعت دوست . Ceraunophile#                                                                     ای عشق تو مگذار ! ای عشق تو مگذار!  که من به پیری برسم
خیلی آرزو دارم بتونم مهاجرت کنم ، دعا کن برام موفق بشم

فدات شم مهاجرت که دیگه ارزو نیست. رفتن خیلی اسون تر شده

اگر لیسانس داری راحت اپلای کن. کار من سخت تره چون دوسال تا اتمام دانشگام مونده و نمیخوام ادامه بدم. وگرنه اگر لیسانس میگرفتم شیش ماهه رفته بودم

فدات شم مهاجرت که دیگه ارزو نیست. رفتن خیلی اسون تر شدهاگر لیسانس داری راحت اپلای کن. کار من سخت تره ...

من فکر میکردم تازه بعد ارشد شرایط جور میشه ، کدوم کشورا با لیسانس می‌پذیرن ؟

من فکر میکردم تازه بعد ارشد شرایط جور میشه ، کدوم کشورا با لیسانس می‌پذیرن ؟

واااای نههههه. اتفاقا ارشد سخت تر میشه چون با لیسانس که بری با روشی که خودشون میخوان برای ارشد امادت میکنن ولی ارشد که داشته باشی چون دیگه کلا ایران درس خوندی و میخوای برای کار بری خیلی قبولت ندارن. اکثر کشورا راحت میتونی اپلای کنی. چندسالته و رشتت چیه؟  درست کی تموم شده؟ 

واااای نههههه. اتفاقا ارشد سخت تر میشه چون با لیسانس که بری با روشی که خودشون میخوان برای ارشد امادت ...

بیست و دو سالمه . صنایع . هنوز دانشگاهم ولی هدفم ایران نیست

بیست و دو سالمه . صنایع . هنوز دانشگاهم ولی هدفم ایران نیست

خب دیگه لیسانس بگیر بعد اپلای کن

توی سایت خود دانشگاه های اونجا که بری نگاه کنی زده ایلتس چند میخواد یا ریز نمراتت باید چندباشه یا حتی سنت

هردانشگاه هم فرق میکنه. اول کشورت رو انتخاب کن بعد توی سایتای دانشگاه هاش چک کن ببین کدوم به شرایطتت میخوره

خب دیگه لیسانس بگیر بعد اپلای کنتوی سایت خود دانشگاه های اونجا که بری نگاه کنی زده ایلتس چند میخواد ...

مرسی بابت راهنمایی عالی ❤️❤️❤️ حتما چک میکنم

2801