2777
2789
عنوان

تخصص من 💩 به پارچه ها مامانمه➕️عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1443 بازدید | 67 پست

خیلی قشنگ شده افرین دختر عالیه

یه صلوات برای خواسته دلم میفرستی🌿✨️.                       کوتاه بگم؛ جاتو به سایتم نمیدم،چه برسه به آدمیزاد!:)🤍️ ♡k_m♡         تا وقتی خدا هست💛 ریشه هیچ آرزویی خشک نمیشه🌱️ 
عاره استینش کوتاه شد🥲

ماشاللا خوب شده که برای کار اولت خیلی هم عالیه ...دلسرد نشو و ادامه بده استعدادشو داری ...از مادر هم راهنمایی بگیر

و اکنون در برابرت ایستاده ام تا بپرستمت ! ای خدایی که جز خود من نیستی ❤

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
ماشاللا خوب شده که برای کار اولت خیلی هم عالیه ...دلسرد نشو و ادامه بده استعدادشو داری ...از مادر هم ...

قربونت

عاره برای کار اول خودمم راضیم خیلی خوب شده

انسان ممکن به خطا کردنه، جایز به خطا کردن نیست🤝🏻💘
https://s8.uupload.ir/files/۲۰۲۴۱۰۰۶_۱۹۴۰۱۰_lvid.jpgاین عکسشه

به جز قسمت جیباش جای دیگه اش بنظرم خوب بود

سیستان من نقطه ی امن فراموش شده...🌙 یک  جمع نکوشیده رسیدند به مقصد/یه قوم دویدند و به مقصد نرسیدند :) شهر من درگیر روز های سختیه شهر من زادگاه رستم دستان مهد زرتشت و کوه اوشیدا شهر تمدن 5هزار ساله شهر علم ،چشم مصنوعی شهر تالاب خشکیده ی هامون شهر تاکستان های فرسوده پر از گندم زار های خشکیده شهر فراموش شده ی من مث ماهی کوچولوی قرمزی که از اب دور افتاده داره تقلا میکنه واسه زندگی کردن واسه تپیدن شهر کوچیک فراموش شده ی من ،شهر کوچیک فراموش شده ی ایران منتظر ابه منتظر زندگیه... #جانفدا

خوب شده ...ولی یه طوری برش بزن که دوطرف لباس خطوطش روی‌هم بیفته....پارچه های طرحدار دقت بیشتری میخواد

وقتی افسرده شدم،مامانم می‌گفت چشم خورده!دکتر می‌گفت بیماریه!مذهبی میگفت جنه! و من تنها کسی بودم که میدونستم تویی . . !
https://s8.uupload.ir/files/۲۰۲۴۱۰۰۶_۱۹۴۰۱۰_lvid.jpgاین عکسشه

سرشونه رو پایین انداختی

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40