2777
2789

بچه ها چیکار کنم پستام بره اکسپلور بخدا کیفیتش عالیه کلی وقت میزارم برا محتوا یعنی پیجم مریضه؟

خسته شدم انقدر اومدم اینجا با ترس و لرز کارمو معرفی کنم شما اگه خرید نمی‌کردین چندبار اصلا مشتری نداشتم 

کارامم بد نیست قشنگه کیف چرمی 

چرااز خود اینس تا مشتری ندارم اخه قبلا خوب بود 

هم رنگی میدوزم هم مشکی هم سنگین هم شاد همه مدل  نمیدونم بخدا

پست همکارم کمه کم ۱۰۰هزارتا ویوو میخوره بخدا هیچیم نمیزاره ها ساده ساده 

ببخشید ولی سلیقه هرکسی نیس🐈

جز فحش کش کردن زمان و زمین پاسخی به مشکلات زندگی‌ ندارم🔪🩸                      لایکم‌ نکنید🐈.            کاربرهای آقا  درخواست ندید ممنون 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

کیف بزرگ هم داری؟ 

من میرم پیجتو نگاه میکنم

چرم طبیعیه یا فوم؟

با چرم گاو ؟

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم
کیف بزرگ هم داری؟ من میرم پیجتو نگاه میکنمچرم طبیعیه یا فوم؟با چرم گاو ؟

اره ببینی پیدا میکنی سوالی ذاشتی بپرس همه رو زود جواب میدم نه چرم گاوی نیست اونا قیمتش بالاست برای مشتری

2801