2777
2789

چقدر گفتم نگو مادر من کسی نفهمه هم نمیشه دیگه هم منتظرن چی میشه چی نمیشه خوشم نمیاد پریروز میگه حرفش شد گفتم دیگه میدونی ک اگ نمیگفتم حرف و حدیث میشد اعصابم اینقدر داغون شد و حرص و جوش خوردم ک خدا میدونه به خالمم هفته پیش گفته بود گفتم نزدیک گتایجه هیچی نگو وای خدا میخوام بترکم

کاربری دست دو نفر👧

همش میترسم نشه حالا ک گفته میره به کل خونوادش میگه میترسم زبون بیفته تو کارم مردم تا برا کنکور خوندم ایناشو ک ممیبینن فقط نتیجه رو میبینن میگن خوشبحالش هرچند نتیجه ها نیومده ولی وسواس گرفتم میگم حالا ک به اون گفته دیگ نمیشه

کاربری دست دو نفر👧

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
فک کنم فقط به بقال سر کوچه نگفته که کنکور دادی

از بس ک زبونش لقه بقران دیشب گریه گرفته بود هیچی نگفتم گقتم دلش میشکنه موهام داره مشت مشت میریزه از استرس انگار اونا مارو درجریلن همه چی میزارن ک امونش نیست مامانم خبر بده بهشون 

کاربری دست دو نفر👧
همش میترسم نشه حالا ک گفته میره به کل خونوادش میگه میترسم زبون بیفته تو کارم مردم تا برا کنکور خوندم ...

بر فرض هم که به چشم اعتقاد داشته باشی، الان برگه کنکور رو دادی رفته، چه چیزی با چشم و نظر بقیه تغییر کنه دیگه.

این فقط یه فکر وسواسی هست عزیزم. اعتنا نکن بهش

از بس ک زبونش لقه بقران دیشب گریه گرفته بود هیچی نگفتم گقتم دلش میشکنه موهام داره مشت مشت میریزه از ...

مامانتون خیلی ساده دله

با احترام درخواست دوستی نمی‌پذیرم   
گفته برات دعای خیر کنن مامانا عشقن ولش کن❤️😂😂

اولی ک میخواستم شروع کنم گفتم ب هیچکس نگو هر بار ی نفر از خونواده مادریمو   میدیدم میگفتن فلان جا بودیم دعا کردیم برات همشم میگه زشته ک میدونی فلانی فرق داره 

کاربری دست دو نفر👧
از سال کنکورد گذشته؟ چی قبول میشی مگه

نتیج نیومده ۱۰ روز دیگ میاد این ده روز خودمو کشتم ب کسی نگه نشد کاش زودتر نتایج بیاد راحت شم معلوم نیست اصلا بیاد

کاربری دست دو نفر👧
بر فرض هم که به چشم اعتقاد داشته باشی، الان برگه کنکور رو دادی رفته، چه چیزی با چشم و نظر بقیه تغییر ...

نه اخه مصاحبه ارتش دعوت شده بودنم سریع بدو بدو گفته بودش مامانم  دلمم نمیاد چیزی بگم همیشه تو همه مسائل سریع میگه ب همه

کاربری دست دو نفر👧
2801