2777
2789
عنوان

ماجرای دعوای ما

97 بازدید | 4 پست

بیرون خیلی خوش اخلاق و آرومم همینکه میرسم خونه با مامانم جنگ دارم بدم میاد شاخ تو خونم 

البته دست خودم نیست عصبی میشم واقعا نمیتونم با مامانم کنار بیام سیب میخورد صداش اعصابمو خورد میکرد باهم بحث کردیم دوباره مثلا بخاطر من مرغ گذاشتم مرغش مزه سوپ میده اینقدر بدمزه درست کرده دیشبم ماکارانی ک گذاشته بودو برای ناهار سرکار بردم به زور ترشی و فلفل خوردمش اصلا دستپختشو دوست ندارم بهشم میگه میگه تو نباید بخوری بااین هیکلت چاقی خوب نخور بزار لاغر بشی اندازه فلانی پهنات اینقدره و .... 

ظرف غذامم گم کردن مجبورم تو قابلمه کوچیک غذا ببرم 

بهش گفتم شرمم میاد باسن غذا هایی ک میریم میبیرم 

الان همتون میاید سرزنش میکنید ولی دست خودم نیست همینکه میرسم خونه مثله سگ میشم نمیدونم چرا شاید چون خستم ولی بیرون چطور آرومم

یه گره افتاده به کارم میشه صلواتی بفرستی حل بشه امسال برم سرکارم ؟🥲مرسی از دعای قشنگت آرزوهات خاطره بشن 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

قرص استیل سیستئین بخور با منیزیم خوب میشی

سرخود بخورم ضررنداره؟

یه گره افتاده به کارم میشه صلواتی بفرستی حل بشه امسال برم سرکارم ؟🥲مرسی از دعای قشنگت آرزوهات خاطره بشن 
2802