2777
2789
عنوان

امتحانات شهریور هم افتادم میتونم برم دانشگاه یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 30 پست
فردا صبح برو بپرسدیوونه شدنم ندارهنکن با خودت اینطوری

آخه نمیدونی ک

خانواده بشدت سختگیری دارم

الانم راضی نیستن من برم علوم تربیتی 

ولی واقعا تو خودم نمیبینم ک بمونم پشت کنکور

سرشب میگفتم باشه میمونم اما نمیبینم تو خودم و میترسم قبول نشم 

از طرفی هم من از خون و زخم و بخیه و اینا غش میکنم 

فیزیو دلم میخواست ک شهرمون نداره و نمیتونم برم شهر دیگری 

چشم پزشکی گفتم ک خون و این چیزا نداره بازم شهرمون نداره

دیگه گفتم بشینم بخونم برا دکتر تغذيه 

اما دو دلم حقیقتا

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

دانشگاه کنسله نمیشه

سه ر بنه وه بان به رزی شانم تا به لکو ده رچو شه که تی گیانم سه ره بنه وه بان سینه چو سه نگم ، به لکو بزانی ارات دل ته نگم        ۱۴۰۱/۶/۲۲   این و نوشتم تا همیشه یادم باشه🙃
2802
آخه نمیدونی کخانواده بشدت سختگیری دارمالانم راضی نیستن من برم علوم تربیتی ولی واقعا تو خودم نمیبینم ...

استارتر عزیزم حقیقتشو بخوام بگم شمایی که درسارو افتادی مشخصه که نمره هات به ۷ هم نرسیدن پس کارت توی سال اینده خیلی خیلی خیلی سخت میشه 

نه اینکه نشه ولی خیلی سخت میشه چون رشته ای رو هم که میخوای طرفدارای زیادی دارن شما مشخصه مطالب پایه رو یاد نگرفتی

اگه اراده خیلی قوی ای داری بمون

اگه قرار سال دیگه هم مثل سال قبلت باشی برو چون مطمئنا رتبت بدتر میشه

اینارو خواهرانه بهت میگم عزیزم ناراحت نشی❤️❤️

خدا جونم میدونم که همیشه با منی🥹 من با کسی دعوا ندارم اگه از پیامم بد برداشت کردین همینجا عذر میخوام  زنده باد نی نی سایت بزرگ

اسی باید قبول شی امتحانات بعد اصلا قبول نمیکنن اینطوری زیر ۱۰ هم نباید باشی 

ما به هم نخواهیم رسید.                                                 اما بهترین غریبه ات خواهـم مانـد.                                   که تو را از دور برای همیشه دوســتت خواهم داشت 🖤....
آخه نمیدونی کخانواده بشدت سختگیری دارمالانم راضی نیستن من برم علوم تربیتی ولی واقعا تو خودم نمیبینم ...

عزیزم 

شما شهریور هم افتادی 

بعد به پزشکی فکر میکنی؟ 

قصد توهین ندارم واقعا 

ولی پزشکی و فیزیو و..  رشته های تاپ هست و معدل های بالاتر هم حتی قبول نمیشن

حتما برو دانشگاه و وقت خودت رو پشت کنکور حروم نکن 

2801