2777
2789

پفیلا و شکلات و لواشک و کیک و تخمه و...... 

کلا عادت کرده به این چرت و پرتا 

یه بار قبل اینکه بره مدرسه تغذیه میخره 

یه بار بعد اینکه بر میگرده میخره 

هی به مامانم میگم نخررررررر براش ، نخر براش ، فردا پس فردا مریض میشه ، دیگه درست نمیشه 

براش لقمه کتلت میزارم ، نون و پنیر گردو، بادوم ، انجیر ، میوه ، پفیلا خونگی و......

نمیخوره 

حتماااااا باید خوراکی هله هوله بخوره 

بخدا برا خودش میگم 

چیکار کنم از سرش بیفته 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

منم همینجوری بودم هنوزم هستم 

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
2802

داداش منم روزی پنجاه تومن میگیره از بابام

اون وقت پول تو جیبی من صفره🥲😂💔

بیست سالمه محصل نیسم ولی خب کاش ب فکر منم بود

فقط ماهی پونصد شهریه باشگاهمو میده

لطفا برای حل مشکلاتم و رسیدن ب خواسته ام صلوات بفرستین و دعا کنین میگن دعای نینی سایتا زود اجابت میشه    ❤❤

خواهر منم همینه 

هر چقدرم تنبیه میکنیم نمیشه 

بچه ان دیگه بذار خوش باشه 

بزرگ تر که شد از سرش میوفته 

باید بعضی اوقات بچه رو به حال خودش گذاشت تا مستقل به بار بیاد

یه عددنومزد دارم که تمام منه:)🤍درخواست دوستی به هیچ عنوان ندید و قبول نمیکنم با تچکر....اگه مقدوره برای حاجتم صلوات بفرستید 🦋

دو سه ماه بعد میشه ۱۰۰ کیلو 

اونوقت باید کلی خرج قرص و رژیم درمانی کنید بازم درست بشو نیست 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2801