2777
2789

سلام خوبین 

من امسال دهمم ریاضی 

تابستون میخواستم برم کامپیوتر فنی ولی گفتن از ریاضی بری بهتره رفتم ریاضی بعد پشیمون شدم رفتم دوباره فنی گفتن جا پر شده الان دوباره زنگ زدن گفتن کامپیوتر جا باز شده 

حالا الان موندم بین کامپیوتر و تجربی 

از نظر درآمد قطعا تجربی خوبه 

ولی به نظرتون با این شرایط کنکور کدوم بهتره

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

هنوز بچه ای که میگی تجربی بهتره برو کامپیوتر زندگیو میبری البته اگه زرنگ باشی

‏به دیگران حق «متوسط »بودن بدهیم. آدم‌ها بضاعتهای مختلفی دارند ..راسل می‌گوید:گاهی دیگران حرف‌هایی میزنند که به مذاق ما خوش نمی اید باید تحمل کنیم.  اینجا از واژه «تحمل» استفاده میکنه نه «احترام»..
2802

۹۹درصد تجربیا یا میمونن پشت یا میرن ی رشته عیر مرتبط یا با سوابق 

از اول برو کامپیوتر بازار کارش عالیه اگه علاقه داشته باشی همون دوران دانشجویی میتونی کار کنی حقوقشم مسلما از اکثر رشته های تجربی بیشتره

این کاربری از مامان آریا به خاله آریا واگذار شده است😎
مگه فنی کنکور داره؟

بعضی رشته ها داره بعضیاش ن

تو نمی‌تونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی به خودت بگیری، تو همزمان هم حیوان آزاری، هم آدم آزار((:!               دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!