2777
2789

دیگه از زندگی خسته شدم تا امید شدم از همه میدونین از همه امروز رفتم گفتم مامان یه چیزی می‌خوام بهت بگم اصلأ به حرفام گوش نداد و بحث و عوض کرد  همیشه همینه برعکس اینکه برا داداشام جون میده مگه من چیکار کردم چرا با بابام منو پیش خودش اون دنیا نمی‌بره دیگه برام مهم نیس چی میشم اصلا بمیرم از درد نمیگم بهش دردمو من از بچگی هیشکیو نداشتم بهش دردامو بگم 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

یک سوال تا حالا شده مامانت رو درک کنی و با خودت فکر کنی که اون چه سختی هایی کشیده؟؟؟ چقدر نیاز به مح ...

همش کنارش بودم بهش دلداری دادن ولی اوت فقط فش و توهین که تو هیچی نمیدونی تو اینجوری تو اونجوری برات مهم نیس چی پیش میاد ولی به به حیث یه مادر فقط سر کوفت و بی تفاوتی 

2802
همش کنارش بودم بهش دلداری دادن ولی اوت فقط فش و توهین که تو هیچی نمیدونی تو اینجوری تو اونجوری برات ...

ببین آبجی 

من تو زندگیت نیستم و نبودم خب 

و خب حرفای مامانت هم نشنیدم 

و فقط یک چیزه کوتاه درباره ی خودت بهم گفتی 

من چون از جریانات شما چیزی نمیدونم 

حق رو به هیچکدومتون نمیدم 

فقط دیگه نگاه کن ببین چجوری میتونی به مامانت نزدیک بشی و قشنگ باهاش حرف بزنی 

مثلا تو میگی  مامانت به داداشات توجه میکنه 

تو با کدوم یکی از داداشات رفیق تری برو باهاش صحبت کن که اون با مامانت درباره ی تو صحبت کنه 

شما چند سالتونه؟ 

ببین آبجی من تو زندگیت نیستم و نبودم خب و خب حرفای مامانت هم نشنیدم و فقط یک چیزه کوتاه درباره ی خود ...

همشون یکیه دیگه برام فرقی نمیکنه دیگه از تلاش کردن بخاطر یکم محبت  ،من همش بد بودم دیگه برام مهم نیس هبچکس مهم نیس