2777
2789
عنوان

عشق یکطرفه🙂

100 بازدید | 20 پست

من راهنمایی بودم عاشق یکی شدم تا الان کش دادم این موضوع رو که اره اونم منو دوست داره و فلان. الان که 18 سالم شده فهمیدم دیگه نمیتونم به کسی فکر کنم که مرده و زندم براش فرقی نداره. ولی هنوز به فکرشم همش منتظرم یه اتفاق بیوفته که ببینمش هروقت مامانشو میبینم میگم اره دیگه الان مامانش اومده خواستگاری 😂 

چیکار کنم یه جوری از ذهنم بره که دیگه برنگرده و تموم شه و بتونم به زندگی عادی و روال برگردم. تجربتون رو میگید؟ 💚🥲

ما اسیر غم و اصلا غم ما نیست تورا🗻‌در گلو می‌شِکند ناله‌ام از رِقَت دلقِصه‌ها هست ولی طاقتِ ابرازم نیست#هوشنگ_ابتهاج🤍.‌

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

فکر کن اون دوستت نداره و اگه واقعا دوستت نداره بهتره بهش فکر نکنی دیگه

خب واقعا هم نداره ولی من نمیتونم دل بکنم ازش

ما اسیر غم و اصلا غم ما نیست تورا🗻‌در گلو می‌شِکند ناله‌ام از رِقَت دلقِصه‌ها هست ولی طاقتِ ابرازم نیست#هوشنگ_ابتهاج🤍.‌
2802
نمیدونم برای من خیلی طول کشید تا قلب احمقم بفهمه یکی بزنه در ک.ونشو و فراموشش کنه

من شیش ساله دوستش دارم هنوزم قلب احمقم درک نکرده ما بهم نمیخوریم اون ازم بدش میاد 😂

خب واقعا هم نداره ولی من نمیتونم دل بکنم ازش

ارزش نداره 

من تجربه کردم 

درد داره

ضرر داره 

سره همین چیزهای چرت و افکار چرت ریدم تو کنکورم 

الان هم یک دختر بخونم که هیچکاره خاصی نمیکنه

حالا خود دانی 

دوسال بعد کاسه ی چه کنم چه کنم دستت نگیری 

بشین درست و بخون لطفا 

از این چیزهای چرت هم بیا بیرون 

نمیدونم عزیزم منم دقیقا شرایط تو رو داشتم دیگه انقدر این احساس تو قلبم سوخت مثل آتیش که دیگه تموم شد الان بعد ۳ سال خاکسترش هم بر باد رفته و دیگه هیچ اثری نیست جز خاطره شعله ور شدنش اونم کم رنگه خلاصه که فقط زمان نیازه و صبر و دعا کردن فراوان 

خوب جلو مامانش خوب رفتار کن آشپزی اینا کن و چند تا کار هنری بکن شاید برا پسرش در نظر بگیره

خندم گرفت ببخشید 😂

نه کلا میخوام فراموش کنم مرتیکه رو میدونم بهش نمیرسم

ارزش نداره من تجربه کردم درد دارهضرر داره سره همین چیزهای چرت و افکار چرت ریدم تو کنکورم الان هم یک ...

درس خوندم کنکورم دادم 😘😂

خودمم دلم میخواد با لگد از ذهنم بیرون کنم نمیشه انگار مونده همونجا

نمیدونم عزیزم منم دقیقا شرایط تو رو داشتم دیگه انقدر این احساس تو قلبم سوخت مثل آتیش که دیگه تموم شد ...

مرسی عزیزم کاش واقعا بره دیگه برنگرده🥲

من شیش ساله دوستش دارم هنوزم قلب احمقم درک نکرده ما بهم نمیخوریم اون ازم بدش میاد 😂

برای منم طول کشید ینی امسال قلب احمقم به بلوغ رسید و فهمید باید فراموش کنه

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
2801