2777
2789

البته بغیر از اون مورد!!!!

میدونم الان بدو بدو همه میایید اونو میگید

ما کلی سرمایه گذاری کردیم و بخاطرش قسط و اینا داریم 

کلی هم خرج بچه هاست

لباسشویی دو ماهه خرابه و تعمیرش پول میخواد

دندونم ۳ هفته اس شکسته پول میخواد

از طرف دیگه روابطمون خیلی خدشه دار شده

میخوام روح شادی و عشق از بینمون نره

چند مورد تفریح بدون خرج یا کم خرج بگید

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

فیلم دیدن

رقصیدن

اهنگ گوش دادن

پیاده روی و قدم زدن

دور دور ماشینی

اگه ممکنه برای سلامتیش دعا کنین

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
2802

ما یهو نصف شب میزنیم میریم حرم امام رضا جان.... 

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

فیلم دیدن با هم تو خونه یا سینما با خوراکی

ذهن هاي بزرگ درباره ي ايده ها صحبت مي کنند، ذهن هاي متوسط درباره ي رويداد ها حرف مي زنند و ذهن هاي کوچک درباره ي ديگران! هرکه را صبح شهادت نیست، شام مرگ هست ، بی شهادت ، مرگ با خسران چه فرقي می‌کند.. هم غزه هم لبنان جانم فدای ایران جانم فدای اسلام جانم فدای قرآن  حزب الله پیروز است اسرائیل نابود است
فیلم دیدنرقصیدناهنگ گوش دادنپیاده روی و قدم زدندور دور ماشینیاگه ممکنه برای سلامتیش دعا کنین

خدا سلامتی بده ان شاءالله 

امضات خیلی باحال بود 

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
2801