2777
2789

من تابپ برگه امتحانی و طرح فرم درس و برنامه هفتگی و کلا انواع تایپ فرمول و جدول و شعر و همه چی انجام میدم هزینه بعد تحویل فایل به مشتری میگیرم و نمونه کار هم دارم خواستید بیاید ایتا یا روبیکا یا تلگرام نمونه کارامو واستون بفرستم

دوستان خوبم من تایپ ورد و پاورپوینت و تبدیل فایل به پی دی اف با هزینه مناسب و دستمزد بعد انجام کار و تحویل فایل به شما گرفته میشود تایپ ساده اسلایدی ۶ هزار تومن میگیرم هر تایپی خواستید در خدمتم 🙏

آیدی ایتا:@khoday_mn2023

آیدی تلگرام:@banoay_a

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
سلام ، طراح لوگو آشنا سراغ داری؟

سلام ن

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
همکار نمیخوای؟

عزیزم مشتری نیس 

عزیزم مشتری نیس

حالا فرض کن من ای که اپراتور هوش مصنوعی هستم ، 

به شما بگم که من براتون با هوش مصنوعی لوگو میزنم ، محتوا می نویسم ، یه سری عکس هست پوستر مانند برای بیوتی که جزو عکاسی صنعتی هست ( بیوتی ، غذا  ،کیک و شرینی ) ، اونا رو انجام بدم و شما اونا رو هم توی کارتون بیارین و ترجمه متن با هوش مصنوعی ، هزینه اش مثلا درصدی حساب کنیم  چی؟ برای من ساخت اینا زمانی نمیگیره ولی بازاریابیش مهمه ، مشتری با شما ، من طراحی ها رو میدم به شما تحویل مشتری بدین ، پولشو که گرفتین ، شما سهم منو بدین ،  هم شما حوزه فعالیت تون بزرگتر شده هم هر جفت مون سود میکنیم ، تازه این شما هستین که پرداختی منو انجام میدین . یه جورایی تصور نشه که خدای نکرده کلاه برداری هست . نظرتون چیه ؟ 

به نظر من اگه ما تحت یک برند واحد ، تیم بشیم راحت تر می تونیم پروژه بگیریم تا اینکه تک تک هر کی واسه خودش دنبال کار بگرده  ، نمی دونم . نظر شما چیه  ؟

همینجوری داریم صحبتشو میکنیم ها ، دوست دارم نظر بچه ها و کاربرها رو بدونم.بعضیا موافقن و بعضیا هم نه