2777
2789
عنوان

این لباس قشنگه یا نه عکسس

128 بازدید | 7 پست

امروز میخام بپوشمش دوسش دارم 

ولی شلوار ندارمش 

شال هم ندارم 

نمی‌دونم با چ شلوار شالی بپوشم 

ساعتای ۶,۷ میخام برم بیرون هوا هم بارونیه تقریبا 

💍🫀متعهد به تو قلبمA

واضح نیس

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚💚💚درخواست دوستی قبول نمیکنم🔐همیشه سبز میخشکد😔همیشه ساده میبازد😔همیشه لشگر اندوه😔ب قلب ساده میتازد😔خدایا دلم گرفته میشه بغلم کنی؟♥

اصلا معلوم نیس

"گیرم واسه حرفی که زدی عذر خواهی کردی" با ذاتی که آشکار شده چه میکنی؟! 🌈اصلا اهل بحث کردن نیستم  پس وقتی ریپلای کردی جوابت اینه:  شاید حق با شماست 🌈یه فنجون چای تازه دم ☕و یه برش کیک 🍰 و موزیک تو سبک مورد علاقم و یه خلوت با خودم به دنیااا دنیا نمی‌فروشم 🥰🥰 یاد بگیرید واسه دل خودتون زندگی کنید نه واسه حرف مردم 💃💃💃گور بابای هرچی حرف مفت🌈🌈 لطفا لطفا افرادی که به بلوغ عقلی و فکری نرسیدن ریپلای نکنن . 😌اگه یه روزی یه جایی حرف زشتی زدی جواب ندادم فک نکن بلد نبودم😳 بدون  فقط خواستم  شبیه تو نشم 🤭. قضیه همون ادب از که آموختی گفت از بی ادبان🤗

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

شبیه لباس ورزش مدرسه اس🥲😑

میخوای بری پیاده روی؟ 

"بهبود نیافتم فقط همه چیز را با خوابی آشفته پشت سر گذاشتم!..🖤" نام کاربری من(ویارا) از یک واژه در زبان لری گرفته شده به معنای "به یاد مانده" 🌱