2777
2789

سلام خانوما وقتتون بخیر من یه ۲۰ روزیه که درگیرم همش از یه ترس شروع شد من تریقا ۲۰ روز پیش وقتی داشتم شام میخوردم حس کردم قلبم تیر کشید اون شبو من با ترس اینکه نکنه مریضی چیزی داشته باشم خوابیدم ۳ روز مدام تپش قلب داشتم ولی به مامانم نمیگفتم رفتم یه ماما یکم سینم زخم شده بود معاینم کنه البته مت مجردم اون ماما گفت چیزی نیست ولی یه سونوگرافی بدی خیالت جم میشه من یکم حالم بد شد البته خودش گفت احتمالا عرق سوز شدی و اینا من شبش رفتم خونه از حجم تپش قلب بالاخله بعد چند روز به مامانم گفتم مامانم برد نوار قلب گرفتن گفتن نرماله ولی اکو دقیقا مشخص میکنه که چرا تپش داری من رفتم متخصص قلب اکو گرفتن گفت ضربانت بالاس ولی مشکلی نداری سالمی احتمالا تو استرس داری و معدت مشکل داره برای عصب معدم قرص داد و برای تپش هم قرص داد خودش تاکیید کرد ک یه دوره کوتاه مصرف کنم همشو استفاده نکنم برای معدم رفتم طب سنتی گفتن ک غذا سر معدت مونده من با این حال ۱۰ رور هیچی نمیخوردم و گشنه بودم نمیدونم ترس اون شب من چه بلایی سر من اورد ک الان ۲۰ روزه من مدام دکترای مختلف میرم حتا مامانم فک کرد من ترسیدم برام دعا گرفت ولی انچنان اثرس نکرد دکتر سونوگرافی هم گفت تو سالمی مشکلی نداری معلومه ک سوتین تازه پوشیدی پارچه اون زخم کرده یا تنگ بودع برات بعد اون دوباره استرس و دلشوره داشتم رفتم دوباره متخصص داخلی اونجا معاینم کرد و گفت عصب معدس و رفلاکس داری برام قزص پنتوپرازول نوشت و برای استرسم آسنترا نوشت اوردم چند روزه مصرف میکنم بنظرتون من ادم افسرده ای هستم شنیدم که این آسنترا قرص اعصابه و قرص اعصابم یکم مشکله بنظرتون من چیکار کنم حالا من مجردمم و ۲۱ سالمه

با یه دکتر دیگ مشورت کن جهت خوردن اسنترا

به خاطر ۲۰ روز ارزش نداره

پوکساید میدادن بهتر بود 

با پزشک دیگ از همین اسنپ دکتر مشورت بگیر

مشکل شما

بعله اضطرابه ولی اون حالتی که گفتید پنیک هستش عزیزم❤️

احتمالا این اواخر یا مدتی قبل اتفاقی افتاده یا فشاری روتون بوده الان خودشو نشون میده

چیز خاصی نیست

توصیه میکنم راجع به پنیک بخونید

چراکه مشکل جسمانی نیست

روانشناس برید

و من میگم برای آسنترا صبوری کنید لازم نیست بخورید

با یه پزشک دیگ مشورت کنید بگید اگر لازم به قرص هستش از ضعیف ها شروع کنن مثل کلردیاز پوکساید

ماشالا متخصص داخلیا برای خودشون روانشناس و روانپزشک شدن هر کی میاد فشار خون داره یا عصبیه جای اینکه ارجا بدن روانشناس 

آسنترا میدن

با یه دکتر دیگ مشورت کن جهت خوردن اسنترابه خاطر ۲۰ روز ارزش ندارهپوکساید میدادن بهتر بود با پزشک دیگ ...

هبچ فشاری نبوده ولی اون سه روزی که قایم کردم اینطورم کرده ینی بدبختم کرده من هنوز ۲۱ سالمه مشکلات و گرفتاری زیادی قرار دراینده و زندگی مشترک تجربه کنم پس برا اونا چیکار میخوام کنم والا به مامانم میگم میگ از یادت ببر خودتو بدبرخت نکن مامانمم به خاطر استرس خودش قرص میخوره مامانم فقط،یه قرص داده روانشناس وگرنه اونطور نیست ک بری از دردات بگیراونم کمک کنه اونام قرص میدن 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

بدنت سالمه، مشکلی نداری. همش از استرسه فقط. از چی ترسیدی؟ تصادفی چیزی بوده؟ ممکنه PTSD باشه. داروهایی که نوشتن رو مصرف کن، به دکترت اعتماد کن حالت بهتر میشه بعد دو سه هفته. 

پیاده‌روی برو و سعی کن ریلکس کنی تا استرست پایین بیاد 

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                             ✝ ″زیرا دعوت شدگان بسیارند، اما برگزیدگان اندک.″ متی ۲۲:۱۴ 
2802
بدنت سالمه، مشکلی نداری. همش از استرسه فقط. از چی ترسیدی؟ تصادفی چیزی بوده؟ ممکنه PTSD باشه. داروهای ...

بخدا من سه ساله باشگاه میرم اصلا خونه نشین نیستم با دوستام میرم بیرون مهمون میرم مهمونم میاد خونمون باشگاهمم یه محیط خیلی خون گرمه کلاس رقص میرفتم والا بخدا من خونه نشین نبودم هیکلم خوبه ظاهری ولی وزنم یکم اضافه دارم در حد ۵ کیلو اونم فقط،اون سه روز ک استرس و اینا داشتم این روزا رو برام اورد همین وگرنه نه مشکل خانوادگی داریم نه چیزی

تو اضطراب و وسواس فکری ابتلا به بیماری داری

شاید همینطوره مدام دستم رو قلبمه ببینم زیاده یا نه دیونه شدم رسما مامانم میگ از یادت ببر خودتو بدبخت نکن ولی چیکار کنم اخه

بخدا من سه ساله باشگاه میرم اصلا خونه نشین نیستم با دوستام میرم بیرون مهمون میرم مهمونم میاد خونمون ...

به تجویز دکتر عمل کن،اصرا سرخود دارو رو قطع نکن. الان هم استرس داری هم وسواس بیماری گرفتی، این دارو کمک می‌کنه از این افکار دربیای. اگه این افکار و وسواس باهات بمونه بعدا خیلی خیلی سخت‌تر میشه برات. اگه برات مقدوره مشاوره هم برو در کنار درمان دارویی. امیدوارم بهتر بشی 

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                             ✝ ″زیرا دعوت شدگان بسیارند، اما برگزیدگان اندک.″ متی ۲۲:۱۴ 
هبچ فشاری نبوده ولی اون سه روزی که قایم کردم اینطورم کرده ینی بدبختم کرده من هنوز ۲۱ سالمه مشکلات و ...

عزیزم اصلا مشکل حاد و وخیمی نیست چرا بزرگش میکنی ❤️

من رشتم و کارم روانشناسیه

خودم توی ۱۶ سالگی دچار حملات شدید پنیک شدم

به خاطر فشار درسا بود و اونزمانم ک اصلا تشخیص نمیدادن نمیدونستن پنیک چیه

باز الان مردم عام میدونن

قشنگ مثل شما نوار قلب برو چمیدونم ازمایش بده برو اکو

و همه نرمال بودش

فقط پنیکه همین

و کنترل استرس و اضطراب اونقدر چیز وحشتناکی نیستش که شما مشاور هم بری دارو بده

اسنترا بنظر من یکم زیاده رویه برای شما

برا همین میگم اصلا کد تخ.فیف بزن مفتی شه با یه روانپزشک صحبت کن بگو اینشکلیه وضعیت ولی دکتر اسنترا داده من سر اون نگرانم

احتمالا بهت کلردیاز پوکساید بده ک بسیار ضعیفه

( البته اگر دارو معده بهت کلدنیوم سی داده توی اون هست باید به دکتر بگی ک نده)

روانشناس معروف و خوب مراجعه کنید

نگران نباشید دارو نمیدن❤️🫶🏻

تمام زور یه روانشناس حتی برای درمان اختلال های روانی اینه که دارو نخورن

استرس ک چیزی به حساب نمیاد