2777
2789
عنوان

نوزاد گربه

35 بازدید | 9 پست

ی گربه بالا پشت بوممون زاییده 4.5تا بچه الان فقط دوتاشون هس هی صدا میدن مث سوت 

دیروز عصر مادرشون رفت دیگ نیومد تا امروز 

داداشمو فرستادم بادستکش گرفتشون اوردشون با سرنگ یکم بهشون شیر دادم  بردشون بالا دیدیم صداشون هی نزدیک تر میشه داداشم رفت بالا دید میخان از بالا پشت بوم بیوفتن فعلا گزاشتیمشون تو حیاط بنظرتون چیکارکنم؟ 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 

اگه مامانشون هنوز نیومده بزارشون دشویی یا یجایی که نیوفتن 

رو پشت بوم خودشونو میندازن میمیرن

میاد دنبالشون 

ولی اگه شب شد نیومد جاشونو گرم نگه دار بزارشون تو ی سبدی بزارشون تو دشویی انباری جایی یچیزی نازک بنداز روشون 

اگه از اين روزا زنده بيرون اومدم ديگه هيچى نميتونه شكستم بده                                                            یه روزی فرار میکنم یروز که جون داره پام                                         بغلم کن(:

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

با یچیزی بگیرشون که بوی بدنتونو نگیرن مامانشون اگه برگرده پسشون میزنه 

اگه از اين روزا زنده بيرون اومدم ديگه هيچى نميتونه شكستم بده                                                            یه روزی فرار میکنم یروز که جون داره پام                                         بغلم کن(:
دست زده بودید بهشون قبل اینکه مامانشون بره؟

نه اصلا اینو میدونیم نباید دست زد و بوی انسان بگیرن مادر ولشون میکنه بخاطرهمینم دستکش میپوشیم

با یچیزی بگیرشون که بوی بدنتونو نگیرن مامانشون اگه برگرده پسشون میزنه

گفتم بالا ک با دستکش برشون میداریم

اگه مامانشون هنوز نیومده بزارشون دشویی یا یجایی که نیوفتن رو پشت بوم خودشونو میندازن میمیرنمیاد دنبا ...

بخاطرهمینک خودشونو میندازن اوردیم پایین 

ته ی سبد لباس کهنه مخمل گزاشتم ک نرم و گرم باشه و 2بار بهشون شیر دادم فعلاگزاشتیم حیاط حواسمون بهشون هست ببینیم مادرشون میاد اخریانه

گفتم بالا ک با دستکش برشون میداریم

کار خوبی کردی عزیزم 

فقط اگه خواستی شیر بدی باید شیر مخصوص بدی 

شب سرد میشه حواست باشه جاشون گرم باشه 

اگه تا فردا برنگشت مامانشون و مطمئن بودی قرار نی برگرده میتونی دیوار واگذار کنی 

البته به آدم مطمئن چون بعضیا گربه میدم به حیوونای خونگیشون مث مار