2777
2789
عنوان

کوردااااااا بیاین سوالللل🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 55 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

عکس لباس و چفیه گذاشتم گوگلین ولی مثل مال منن چفیه هم زنگوله داره

عزیزم لباست اگه این رنگی و تقریبا این مدلیه خوشگله خودش ولی با چفیه سبز بنظر خوب در نمیاد بخاطر مدل لباست

ول کن جهان را قهوه ات یخ کرد🍂
2802
شعور نداری راحتی

@niniyar_5    

سلام ایشون با چه اجازه ای به شعور من توهین کردن؟ از شما انتظار نظارت و پاسخگویی دارم 

اکانت من بخاطر یه حرف الکی یک هفته بستین الان ایشون به من میگن بی شعور؟ واقعا حرف از این بدتر چطور میتونن بهم توهین کنن وقتی اکانت منو بخاطر یه حرف الکی بستین پس باید به این هم رسیدگی کنین چون فحش دادن تمسخر کردن 

عدالت رو رعایت بفرمایید مرسی نینی یار پنج 🙏🏼💗 

درضمن من توی پیام قبلیم گفتم همینجوری گفتم منظوری نداشتم ایشون حق جسارت و توهین به شعور من رو ندارن 

رسیدگی کنین به حسابش برسین 

زندگی کن و نگران هیچی نباش؛ چون نویسنده خداست! 🌱
@niniyar_5 سلام ایشون با چه اجازه ای به شعور من توهین کردن؟ از شما انتظار نظارت و پاسخگویی دارم اکا ...

اصلا برام مهم نیست

شما که انقدر بلدی از جسارت و توهین صحبت کنی به قوم توهین نمیکردی 

ول کن جهان را قهوه ات یخ کرد🍂
@niniyar_5 سلام ایشون با چه اجازه ای به شعور من توهین کردن؟ از شما انتظار نظارت و پاسخگویی دارم اکا ...

خب راست میگه چرا شما بدتون میاد ما تو سایت باشیم؟؟ اگه با کوردا مشکلی داری خروجو بزن

2801