2777
2789
عنوان

بدادم برسید

206 بازدید | 12 پست

تروخدااا به دادم برسین داخل چنل تلگرامم لینک ناشناس گذاشتم بعد یه نفر اومده هی میگه نود بده و حرفای اینجوری میزنه راهی هست یجور بشه فهمید کیه طرف؟ تهدیدم کرده  بنظرتون بدم پلیس فتا میتونن در بیارن کیه!؟؟

میترسم رلم باشه اخه چهار پنج روزی میشه باهمیم اما هی میگه دلم برات تنگ شده عکس بفرست ببینمت بیار با حجاب فرستادم دوباره گفت بفرست گفتم خب منکه فرستادم برگشت بهم گفت موهات نبود که

بنظرتون همون که ناشناسم پیام داده رلمه؟؟؟

دلم خون گرفته چیکاااااار کنم  

خودشه

کنسل

.چرا زندگی سختی دارم؟ یه دلیلش شاید(هر کس از یاد من رویگردان باشد در دنیا زندگی سختی  خواهد داشت سوره ی  طه ۱۲۴)پس نماز بخونیم...دلیل دوم شاید نتیجه ی بی فکری و بی برنامه عمل کردن خودمون در گذشته ست چون در حدیث می فرماید(یک ساعت فکر کردن بهتر از هفتاد سال عبادته)یعنی طرف حتی بی دینم باشه با فکر درست هفتاد سال جلو تر از منه نوعیه..ولی خب آخرت مهمتره باید برای اونم برنامه ریزی کرد.دلیل سوم؛عزیز خوش قلبم شاید داری آزمایش میشی وحکمتی داره مثل اولیا که اجرت پیش خدا زیاده 😍 ...هیچ وقت کسی رو به خانواده تون ترجیح ندین چون بی نهایت پشیمون میشین 😔 ... هیچ کاری رو بدون فکر وبرنامه ریزی انجام ندین حسابی ضرر می کنین و عقب می افتین...زیاد حس ها وافکارتون رو روی کاغذ بنویسید بهترین تراپیه...حتما رو کاغذ باشه🌺خدایا آن را که عقل نداده ای چه داده ای؟🙃

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

بلاک کن 

برادرم، کتاب هایی برای من بفرست که پایانی خوش داشته باشند، هواپیمایی به سلامت فرود می آید ، جراح لبخند زنان اتاق عمل را ترک می کند، پسر کور بینایی اش را باز می یابد، عشاق سرانجام یکدیگر را یافته اند، عروسی در راه است، تشنگان به آب می رسند، به نان و آزادی....

چرا بلاک نمیکنی.. چرا برای یه پسر غریبه عکس میفرستی؟ چرا خودتون رو توی خطر میندازید... ارامش خودتون رو خراب نکنید هم اون پسرو بلاک کن هم لینک ناشناس نزار. 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست. آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست👌🏻